הדר דף הבית בלי JCI

לרוסיה באהבה: יום עיון ביחידה להפריה חוץ גופית

מומחים מרוסיה בהפריה חוץ גופית באו להלל יפה כדי ללמוד מאנשי היחידה להפריה חוץ גופית של בית החולים. פרופ' משנה אלנבוגן: "כבוד גדול הוא שמדינה כמו רוסיה שולחת מומחים ללמוד מאיתנו"
28/11/2012

משלחת מומחים מרוסיה הגיעה למרכז הרפואי הלל יפה במסגרת יום עיון שאורגן על ידי היחידה להפריה חוץ גופית בבית החולים, ובה 11 מנהלי יחידות להפריה חוץ גופית ו-4 אמבריולוגים (מנהלי מעבדות להפריה חוץ גופית) – כולם מבתי חולים ומרפאות ברוסיה. מטרת הביקור: היכרות ולימוד של העשייה הענפה ביחידה, שבראשה עומד פרופ' משנה אדריאן אלנבוגן מאז שנת 1999, דרכי הטיפול החדישות של המרפאה בתחום ההפריה החוץ גופית ועוד.

 

פרופ' אלנבוגן וצוותו עם משלחת הרופאים מרוסיה
צילום: ציון יחזקאל

 

במהלך הביקור הוצגו בפני האורחים נתונים על פעילות בית החולים ומחלקת נשים ויולדות, שבמסגרתה פועלת היחידה, וכן נתונים על פעילותה של היחידה עצמה לאורך השנים, על הישגיה הרבים.

 

במהלך היום הרצו רופאי היחידה למבקרים על גישות שונות בטיפולי הפריה חוץ גופית. כמו כן, ביקרו האורחים במעבדת היחידה, בחדרי הפעולות ובמעבדת המחקר המופעלת על ידי רופאי היחידה ועוסקת בתחום של מיילדות גינקולוגיה ופריון. 

 

פרופ' אלנבוגן, ד"ר מיכאלי מדיאה וצוות המעבדה עם כמה מרופאי המשלחת הרוסית

צילום: ציון יחזקאל

 

"הבקשה לביקור של קבוצת הרופאים הגיעה דרך חברה חיצונית", מסביר פרופ' משנה אלנבוגן, "ואנחנו מיד הרמנו את הכפפה. בכל זאת, לא בכל יום פונים מומחים, שרובם ככולם פרופסורים בכירים במדינת מוצאם, כדי ללמוד מעשייה בבית חולים ישראלי". בסיום המפגש ויום העיון הביעו הנוכחים את תודתם ושביעות רצונם תוך תקווה לבוא לבקר שוב בעתיד.

 

למחלקת נשים, יולדות ופריון

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד