הדר דף הבית בלי JCI

ילדים במזל 12

בלי תשלום מיוחד לאולם ובלי מריבה על התאריך – היולדות שהגיעו ללדת בהלל יפה ב-12.12.2012 עשו את זה פשוט כי כך קבע הטבע. לפניכם: הילדים שאיש לא ישכח את התאריך שבו נולדו
12/12/2012

 

מושית ועומר גורן מחדרה בכלל לא היו בטוחים שבתם השנייה תיוולד בתאריך האטרקטיבי 12 בדצמבר 2012. הם הגיעו אתמול אחר הצהריים לחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה, וחשבו שאולי בכלל זה יהיה ה- 11.12 וזהו. מבחינתם, הכי חשוב היה שהכול יעבור בשלום ושהילדה תיוולד בריאה. "ידענו שהתאריך המשוער הוא 12.12.2012, אבל באמת שזה לא היה חשוב לנו כל כך. בסופו של דבר יצאה לנו בת מושלמת, שברור שאף אחד לא ישכח את יום ההולדת שלה אף פעם", הם אומרים, "אבל באמת שהעיקר הוא הבריאות".

  

הלידה של בתם של בני הזוג גורן התקיימה כשעתיים אחרי תחילתו של יום ה- 12.12.2012, והם היו הלידה הראשונה בתאריך זה בבית החולים.  

 

בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה ובמחלקת היולדות היו בכוננות מלאה לקראת הצפה של יולדות ב- 12.12.2012, ואכן, מרגע כניסת התאריך המיוחד כבר התרחשו 12 לידות ו"עוד היד נטויה", מספר ד"ר חיים דוד, אחראי חדר לידה. "היו לנו גם כמה ניתוחים קיסריים, חלקם לא מתוכננים וחלקם מתוכננים, אבל לא בגלל שיולדות הזמינו תאריך, אלא רק בגלל התוויה רפואית", הוא מדגיש. "יש מישהי שתאריך הניתוח שלה היה לעוד יומיים והוחלט, בשל סיבות רפואיות להקדימו להיום. היא ביקשה שאם כבר התאריך המיוחד, אז אולי שננסה לדייק אותו ולבצע אותו בשעה 12 ו- 12 דקות, אבל מכיוון שהשיקולים שלנו ללידה הם תמיד רפואיים, היא נכנסה הרבה קודם לחדר ניתוח וילדה כבר בסביבות השעה 11:00", הוא מסכם.  

 

"דיוק" אחר התרחש דווקא במספר הלידה – הלידה ה- 12 באותו יום התרחשה בשעה 12:29. כלומר, יולדת מספר 12 שמקבלת מבחינתה 4 פעמים את המספר 12. היולדת, תושבת אור עקיבא, ילדה את בתה השלישית בניתוח קיסרי, לאחר שהתקבלה אתמול למחלקה ונדרשה לניתוח שכזה. היא כמובן שמחה מאוד על התאריך המיוחד ושמחה אף יותר כשראתה את בתה, מיד בסיום הניתוח.

 

 

 

בני הזוג גורן עם בתם 

בתה של היולדת ה-12 

 

צוות חדר לידה כמובן ממשיך לעבוד במרץ, ומצפה לעוד לידות בהמשך היום. המיילדת פרח מנחם, שהובילה את היילוד ה- 12 לתינוקייה, סיכמה בחיוך: "זה יום מיוחד בגלל התאריך, אבל מבחינתנו כל לידה היא מיוחדת, והעיקר שהאמהות והיילודים יהיו בריאים".

 

לאתר מחלקת נשים, יולדות ופריון 

 

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד