הדר דף הבית בלי JCI

הלל יפה: 100% הצלחה בבחינות ההתמחות

במרכז הרפואי הלל יפה התגאו בשבוע החולף בשמונת המתמחים של בית החולים, שעברו כולם את בחינות ההתמחות. המומחים החדשים הם מתחומי הילדים, הגינקולוגיה והרפואה הפנימית
30/12/2012

 

 

שמונה מומחים חדשים הצטרפו בשבוע החולף לצוות הרפואי של המרכז הרפואי הלל יפה לאחר שעברו בהצלחה את בחינות שלב ב' של ההתמחות, כך על פי נתונים שהתקבלו מהמועצה המדעית של הסתדרות הרופאים בישראל.

המומחים החדשים הם מתחומי הפנימית, הילדים, האורתופדיה, והגינקולוגיה. 

 

"מדובר בחבורה צעירה ומבטיחה, שעבדה קשה מאוד בשנים האחרונות כדי להוכיח את עצמה", מציין פרופ' מוטי חלק, מנהל המחלקה לנשים ויולדות ויו"ר ועדת התמחות של המרכז הרפואי הלל יפה. "התוצאות הוכיחו שהעבודה שלהם ושלנו איתם, השתלמה. מעבר לכך, ברור שהנתון הנהדר של 100% הצלחה הוא לא רק חשוב, אלא גם לא פשוט בכלל להשגה והוא מהווה אסמכתא לטיבם של המומחים הצעירים ולהכשרה שעברו כאן".  

 

ב"הלל יפה" יכולים לא רק להיות גאים בעובדה ש- 100% מאלו שניגשו למבחן עברו אותו בהצלחה, אלא גם בציוני המעבר הגבוהים – בין הנבחנים גם מתמחה מהמחלקה לאורתופדיה א', ד"ר ירון צרפתי, שסיים את המבחנים בהצטיינות.  

 

פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי: "סיום מוצלח של שלב ב' בהתמחות מעיד על כך שהמתמחים שעברו פה כברת דרך ארוכה עומדים בסטנדרטים המקובלים בארץ ובעולם. הדבר מעיד גם על היכולת שלנו, כבית החולים, לאפשר למתמחים את התנאים לבשלות מקצועית ראויה בתנאים טובים, תוך מתן כלים להצלחה הן בבחינות והן בפרקטיקה בהמשך דרכם". 

 

פרופ' חלק, יו"ר ועדת ההתמחות, עם כמה מן המומחים החדשים.
במרכז התמונה: ד"ר ירון צרפתי, המתמחה המצטיין

  

 

המומחים החדשים הם:

ד"ר ירון צרפתי – אורתופדית א' (בהצטיינות) 

ד"ר בראל מגולי – פנימית א' 

ד"ר זחלאקה וואל – פנימית ב' 

ד"ר עמית הוכברג – ילדים 

ד"ר היתם שלבי – ילדים 

ד"ר ילנה ורשצ'קה – ילדים 

ד"ר גיא שרים – נשים ויולדות 

ד"ר דנה אירגה – נשים ויולדות 

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד