הדר דף הבית בלי JCI

ביקור פתע: שרת הבריאות בהלל יפה

שרת הבריאות, הגב' יעל גרמן, הגיעה לביקור פתע בהלל יפה. במהלך הביקור הזמינה השרה את פרופ' מאיר אורן, מנהל בית החולים, ואת הצוות שליווה את סיור הפתע להעלות בפניה כל סוגיה וקושי
2/05/2013

במסגרת ביקורי הפתע שעורכת שרת הבריאות, הגב' יעל גרמן, בימים אלו בכל בתי החולים, זכה גם המרכז הרפואי הלל יפה בביקור היום, יום חמישי.

במסגרת ביקורה בן השעתיים סיירה השרה בחדר המיון של "הלל יפה", במחלקה לרפואה דחופה, ביחידה לטיפול נמרץ כללי, ביחידה לטיפול נמרץ לב והיחידה לצנתורי לב, במבנה האשפוז של המחלקה לפסיכיאטריה, במחלקה פנימית ב', במלר"ד ילדים ובמחלקת הילדים.

 


השרה גרמן בביקור במחלקה פנימית, מלווה בפרופ' אורן, משוחחת עם האח האחראי

 

השרה שוחחה עם הצוות במחלקות השונות, וכן עם מטופלים ובני משפחותיהם. אלה איחלו לה הצלחה בתפקידה. במהלך הסיור זכתה לראות מקרוב את העומס הרב במחלקה פנימית, שבשבוע החולף הגיעה לתפוסה של כ- 160%. כמו כן, הציג פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, את מצוקת האשפוז במחלקה לטיפול נמרץ כללי ובמחלקה לפסיכיאטריה.

 

השרה גרמן בביקור בחדר הצנתורים, עם פרופ' מאיר אורן
ועם מנהל יחידת הצנתורים, פרופ' אהרון פרימרמן

 

השרה ביקשה מהצוות המלווה וכן מהצוות במחלקות להציג את הקשיים המרכזיים בעבודתם והתעניינה מאוד בכלל הנושאים שהעלו בפניה, כגון עומס העבודה, התקינה הבעייתית, הקשיים הכלכליים ועוד.

 

בסיום הסיור הודתה השרה על המידע הרב שנסקר בפניה וציינה כי היא שמחה על כך שלמרות הבעיות הרבות, מצליח צוות בית החולים לטפח גם מוקדי מצוינות ולספק לאוכלוסייה באזור שירות מיטבי.

 

 

 

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד