הדר דף הבית בלי JCI

המרכז הרפואי הלל יפה חנך ספרייה חדשה

הספרייה החדשה והמשופרת תשרת את צרכי המחקר והלימוד של הצוות המקצועי, סטודנטים ורופאי הקהילה. בטקס גזירת הסרט השתתף פרופ' אליעזר שלו, דיקן הפקולטה למדעי הרפואה בטכניון
23/06/2013

ספרייה מקצועית בעידן המאה ה-21, חללי עבודה ולמידה פונקציונאליים ואסתטיים, פינות קריאה, עמדות מחשב, אזורי למידה שקטים ו"רועשים" – כל אלו ועוד הציג המרכז הרפואי הלל יפה בפני באי טקס חנוכת הספרייה החדשה למדעי הרפואה של בית החולים.

 

הספרייה, שתכנונה ובנייתה ארכו כשלוש שנים, מציעה את כל השירותים המודרניים הנדרשים לשם לימוד ומחקר אקדמי כדבעי, החל במחשבים לצורכי גישה לאוסף האלקטרוני של כתבי העת והספרים כמו גם למאגרי המידע, וכלה בפינת קפה קטנה ללומדים בקבוצות וביחידים בחלל "הרועש" של הספרייה.

 

גב' אריאלה ארליך, מנהלת הספרייה, מציינת כי ההפרדה לחלל "רועש" וחלל "שקט", כמו גם כל התכנון של הספרייה החדשה, הוא פרי מחשבה רבה שהושקעה לצרכי הצוות הרפואי, הסיעודי והסטודנטים הפוקדים את המקום. לדברים אלו הצטרף פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, שציין כי החשיבה העמוקה על הצרכים הנדרשים מסביבה לימודית היא הכרח בלתי נפרד מהמאמצים שרואה הנהלת בית החולים בקידום נושא האקדמיה והמחקר.

 

פרופ' אליעזר שלו, דיקן הפקולטה לרפואה בטכניון בחיפה, הצטרף לאמירה במהלך הסיור שעשה בספרייה החדשה באומרו: "אני מברך את בית החולים, שהשכיל להקים את המערך החדש והמודרני של הספרייה. אנו רואים חשיבות רבה לעדכון ושיתוף מידע רפואי ואני מאחל ומאמין שעבודה זו תבוא לידי ביטוי בעבודות המחקר והפרסומים של בית החולים בעתיד".

 

כאמור, הספרייה תשרת את צוותי בית החולים השונים, כמו גם סטודנטים הפועלים בשטחו, אך היא מציעה את שירותיה גם לרופאי הקהילה. עכשיו כל שנותר הוא לבוא, להתיישב בנוחות, ליהנות מהחלל המעוצב בקפידה, ולקרוא.

 

 

בתמונה מימין: פרופ' אליעזר שלו, פרופ' מאיר אורן, גב' אריאלה ארליך, ד"ר אמנון בן משה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד