הדר דף הבית בלי JCI

מומחים בהצטיינות

4/12/2013

שמו של חג החנוכה נקשר בגבורות ובאור. גם במרכז הרפואי הלל יפה חשבו שאין מתאים ממועד זה בכדי לחגוג את טקס המצטיינים השנתי, בו מוענקים פרסי הוקרה לעובדים ולמתנדבים שפועלם מקרין אור במובן המקצועי והאישי, באופן שיש להכריז עליו קבל עם ועדה.

 

"מומחיות היא שם כולל לעבודה הנעשית בצורה יעילה, נאמנה ומקיפה, תוך הפגנת בקיאות בתחום מסוים בצורה הטובה ביותר", מציין פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי. "הבחירה באנשים האלו נעשית כל שנה בקפדנות וביד רגישה, כך שנוכל לתת ביטוי למצוינות, לאכפתיות ולמאמץ של עובדינו אשר באופן מתמיד חותרים לבצע את עבודתם בצורה המיטבית, תוך הפגנת יושרה אישית, יושרה מקצועית, רגישות לצוות ולעמיתים ומסירות למטופלים ובני משפחותיהם".

 

על כך מוסיף ד"ר אמנון בן-משה, המנהל האדמיניסטרטיבי של "הלל יפה": "חשוב לנו, בהנהלת בית החולים, לתת ביטוי לנושא האיכות בכל התחומים, אבל בעיקר בתחום המשאב האנושי, שהוא הכוח המניע של הארגון שלנו. הבחירה בכל שנה במי שהתבלט וראוי להוקרה אינה קלה, אך אנו רואים בה חשיבות ראשונה במעלה לשם אמירת תודה לאלו שעושים את עבודתם נאמנה, ולמעלה מזה, לאורך זמן".

 

בין מקבלי הפרסים: אחראית הספרייה למדעי הרפואה, אח מהמחלקה לרפואה דחופה, רופאה ממחלקת ילדים, אחות ממחלקה פנימית א', עובדת המעבדה המיקרוביולוגית, מרכז תפעול ותקשורת מיחידת המחשב, צוות יחידת מחשב, ואנשי מינהל ומשק מתחום המחשבים והשירותים הטכניים העובדים עבור קרן המחקרים של בית החולים. פרסים נוספים חולקו גם למתנדבים מצטיינים במחלקות פיזיותרפיה, יילודים ופגים והמכון לגסטרואנטרולוגיה.

 

את חמשת הפרסים הבכירים, פרסי מצוינות מטעם משרד הבריאות, קטפו השנה חמישה עובדים: פרופ' משנה מוחמד מחאג'נה – מנהל המכון להתפתחות הילד, רו"ח ליז משעלי – סגנית מנהלת מחלקת כספים, ציון אביסהל – אח במלר"ד ילדים, שרה בדש – אחות אחראית במחלקה כירורגית ב', ודפנה נבו – דוברת המרכז הרפואי. עובדים אלו ישתתפו בטקס המצטיינים שייערך בשבועות הבאים במשרד הבריאות.

 

במהלך הטקס, שאורגן על ידי המחלקה למשאבי אנוש, ולווה במצגת חיננית של תמונות המתמודדים, ברכו ראשי הוועדים השונים, כמו גם נציג המצטיינים – ציון אביסהל, שציין את הרגשת הגאווה המתלווה למעמד.

את הטקס חתמה מקהלת "הללויה" של אנשי המרכז הרפואי במחרוזת שירי הלל שונים, שהיוותה סיום ראוי למעמד הייחודי. 

 

לרשימת כל המצטיינים


 

 


המצטיינים של הלל יפה לשנת 2013

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד