הדר דף הבית בלי JCI

מינויים בכירים חדשים במרכז הרפואי הלל יפה

27/01/2014

כלי דם, גסטרואנטרולוגיה, בריאות הנפש ילדים וכספים – ארבעה תפקידים בכירים אוישו בחודשים החולפים במרכז הרפואי הלל יפה, כולם עקב פרישה לגמלאות של קודמיהם בתפקיד.

 

המינוי הראשון, של ד"ר עופר גלילי, מנהל היחידה לכירורגיית כלי דם, אשר החליף את ד"ר איסק פורטנוי, שפרש לגמלאות, והינו רופא חדש בבית החולים. ד"ר גלילי הינו בוגר הפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה והתמחה בכירורגיה כללית בבי"ח בני ציון ובכירורגיית כלי דם בבי"ח כרמל בחיפה. במהלך התמחותו שילב שנתיים של עבודת מחקר מדעית בנושא מחלות כלי דם ב-Mayo Clinic Rochester, Minnesota, USA. הוא אף סייע להקים מן היסוד את השירות לכירורגיית כלי דם בבית החולים פוריה בטבריה, והינו בעל ניסיון רב בתחום הטיפולים והניתוחים בכלי הדם בכלל ובמיוחד בעורקים.

 

המינוי השני, של ד"ר יעל קופלמן, מנהלת המכון הגסטרואנטרולוגי, הינו מינוי של רופאה ותיקה ב"הלל יפה", אשר שימשה בשלוש השנים האחרונות כמנהלת היחידה לאנדסקופיה פולשנית במכון לגסטרואנטרולוגיה בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. ד"ר קופלמן היא בוגרת לימודי רפואה בטכניון חיפה. היא התמחתה ברפואה פנימית בבית החולים רמב"ם, ומשם המשיכה להתמחות בתחום הגסטרואנטרולוגיה ב"הלל יפה" ובתחום האולטרה-סאונד האנדוסקופי, והשתלמה בחינוך רפואי בארה"ב. היא שימשה כרופאה בכירה וסגנית מנהל המכון לגסטרואנטרולוגיה ב"הלל יפה" עד לשנת 2010. ד"ר קופלמן החליפה את פרופ' צבי פיירמן, שפרש לגמלאות לפני כחודש ימים.

 

המינוי השלישי הוא של ד"ר טטיאנה אברט, מנהלת השירות לבריאות הנפש לילדים ונוער, מומחית לפסיכיאטריה מבוגרים ומומחית לפסיכיאטריה של הילד והנוער. ד"ר אברט הינה בוגרת לימודי רפואה באוניברסיטת חברובסק ברוסיה. את לימודי ההמשך בפסיכיאטריה של המבוגר והילד ערכה באוניברסיטת תל אביב, ולאחריהם סיימה התמחויותיה בפסיכיאטריה של המבוגר ובפסיכיאטריה של הילד במרכז לבריאות הנפש באר יעקב - נס-ציונה, שם גם שימשה כרופאה בכירה ולאחר מכן רופאה ראשית במחלקת הילדים. עד לא מזמן ניהלה ד"ר אברט את המרפאה לבריאות הנפש לילד ונוער בלוד ובימים אלו מסיימת לימודי תואר שני בניהול מערכות בריאות באוניברסיטת בר-אילן. ד"ר אברט החליפה את ד"ר עינת אלקבץ, שפרשה לגמלאות.

 

המינוי הרביעי הוא של רו"ח ליז מישעלי, שקיבלה לידיה את תפקיד מנהלת הכספים של המרכז הרפואי. משעלי, שהחלה עבודתה בבית החולים בשנת 2005, עבדה עד כה בתפקיד סגנית מנהלת הכספים, ריקי לשם, אשר פרשה לגמלאות. היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים מהמכללה למנהל, תואר שני בלימודי משפט מאוניברסיטת בר אילן ובעלת רישיון רואה חשבון ממועצת רואי החשבון בישראל. בעברה, שימשה רו"ח ליז מישעלי כמנהלת כספים בבית החולים פוריה וכמנהלת צוות במשרד רואי חשבון BDO זיו האפט.

 

פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, קידם בברכה את המינויים החשובים וציין, כי מדובר במומחים בתחומם, בעלי יכולות מוכחות, המהווים אבן בנייה נוספת בשגשוג בית החולים ופיתוחו העתידי. "הצלחתם בתפקיד היא ההצלחה של כולנו", סיכם פרופ' אורן.

 

 

ד"ר עופר גלילי ד"ר יעל קופלמןד"ר טטיאנה אברטרו"ח ליז משעלי

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד