הדר דף הבית בלי JCI

"אחות (חדשה) לרפואה"

11/02/2014


דינה פיינבלט. אחות ראשית

בראשית פברואר השנה נכנסה לתפקיד הבכיר של מנהלת הסיעוד (אחות ראשית) במרכז הרפואי הלל יפה הגב' דינה פיינבלט. פיינבלט החליפה את הגב' אסתר כהן, שכיהנה בתפקיד זה במשך 17 שנה, ופרשה לגמלאות לאחר שירות ארוך שנים ומסור ביותר בבית החולים בתפקידים שונים לאורך 44 שנה.

 

פיינבלט, ששימשה כסגניתה של כהן עד כה, הינה עובדת ותיקה גם כן של המרכז הרפואי הלל יפה, אשר ביצעה בהצלחה תפקידים שונים בבית החולים במהלך 30 השנים האחרונות. בין תפקידיה הקודמים עבדה פיינבלט כאחות מוסמכת במחלקה לרפואה דחופה, אחות כללית, מפקחת במנהל הסיעוד, מרכזת פעילות שעת חירום, וכן אחראית חינוך תוך שירות.

 

במסגרת תפקידה האחרון כסגנית אחות ראשית, אליו מונתה בשנת 1998, סיפקה דינה ייעוץ וליווי באגף אמהות ובמחלקה לרפואה דחופה (מלר"ד), הובילה פרויקטים לקידום הסיעוד, עסקה בניהול כוח האדם הסיעודי וכן הייתה והינה חברה קבועה בפרויקטים חוצי-ארגון כגון צוות היגוי להכשרת בית החולים בתהליכי בקרת איכות (אקרדיטציה), ועדת החייאה מוסדית, ועדת אלימות, ועדה לשיפור האיכות ועוד.

 

את לימודי הסיעוד לתואר אחות מוסמכת עברה פיינבלט בבית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה ולאחר מכן סיימה תואר ראשון בסיעוד בהצטיינות מטעם אוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במנהל ומדיניות בריאות מטעם אוניברסיטת חיפה.

 

פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, מציין בברכה את כניסתה של גב' פיינבלט לתפקיד: "אין לי ספק כי הגב' פיינבלט תביא עימה לתפקיד את אישיותה הלבבית ומלאת הנכונות ומקצועיותה, שתי תכונות חשובות במסגרת העבודה על העמקת ערך המצוינות בכל הקשור להיבטי הסיעוד השונים הנדרשים בבית החולים. אני מאחל לה הצלחה רבה בתפקיד מאתגר זה, ובטוחני שתעשה אותו על הצד הטוב ביותר".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד