הדר דף הבית בלי JCI

פורים עם חיוך בהלל יפה

17/03/2014

בשבוע 32 להריון, כשהיא שוב מוצאת עצמה מבקרת ביחידה להריון בסיכון של המרכז הרפואי הלל יפה בשל שמירת הריון, החליטה מיטל מנשס, תושבת חדרה, שהיא ובעלה, שי, רוצים לעשות משהו בחזרה.

 

"הטיפול בנו היה מעל ומעבר. שלושה הריונות, כולם הריונות בסיכון שמחייבים מעקב, חלקם כוללים אשפוז ארוך. הסתכלנו מסביב וחשבנו – זה הזמן להחזיר את כל הטוב הזה שקיבלנו בחזרה", מספרים שניהם.

 

וכך, בשלבים האחרונים של ההריון השלישי, החלו השניים לגלגל רעיונות. ההחלטה נפלה על הפנינג למטופלים בבית החולים, ותאריך היעד– פורים. "המחשבה הייתה, איך אפשר להביא את כל הכיף והשמחה של החג למטופלים שמאושפזים בבית החולים ולא יכולים לחגוג", מסביר שי. "מכיוון שאני עוסק בהפקת אירועים, קיוויתי שנוכל לרתום לעניין אנשי עסקים שאני מכיר, שיתרמו מזמנם וממרצם למאושפזים. ההיענות הייתה מדהימה ומיידית. תחת הכותרת 'חולים ומחייכים', היו הרבה מאוד אנשים שרצו להירתם לעניין בכל צורה ודרך".

 

והתוצאה? החל מצוות הווי מסתובב שכולל ליצנים ובדרנים, דרך חלוקת משלוחי מנות ושילוטי בלונים, וכלה בטיפולי יופי לנשים במחלקה להריון בסיכון, מחלקת נשים ומחלקת יולדות – כל הטוב הזה מילא את מחלקות האשפוז השונות בבית החולים ביום ראשון, שיאו של חג פורים.

 

אורנה גרינברג וורדית עמרם, האחיות האחראיות במחלקות יולדות והריון בסיכון (בהתאמה), ציינו את המחווה באהדה רבה. "זה כיף גדול שאנשים באים ועושים משהו מכל הנשמה", אנחנו מקבלים כל התנדבות בשמחה גדולה, תמיד.

 

בתוך כך, נמלא בית החולים במתנדבים שבאו גם הם לשמח את החולים המאושפזים בחלוקת משלוחי מנות, ולרגע אחד, כמצוות החג, לכולם היה חיוך על השפתיים.

 

 

שי מנשס עם הליצניות במחלקת ילדים

 

 

מאפרים את הנשים ביחידה להריון בסיכון

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד