הדר דף הבית בלי JCI

הסיעוד בנשמתה ובצוואתה

31/03/2014

בית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה העניק בשבוע החולף, בטקס חגיגי, מלגות ל-25 סטודנטים, תרומת עיזבונה של הגב' דבורה חיימוביץ' ז"ל, בסך הכולל של 30 אלף שקל, ומלגה נוספת, תרומת הגב' ג'ני ויספלד, בסך של 1,800 שקל. המלגות ניתנו לסטודנטים בקורסי הסבות אקדמאיים והסמכות. במעמד המרגש נכחה עו"ד עופרה זיו, מנהלת העיזבון של המנוחה ויוזמת מתן המלגות.

 

עו"ד זיו ציינה כי דבורה חיימוביץ ז"ל חלמה משחר ילדותה להיות אחות, אך המציאות ייעדה לה חיים אחרים. עם מותה, החליטה להוריש בצוואתה כספים למתן מלגות לימודים לסטודנטים בבתי ספר לסיעוד ברחבי הארץ, ובית הספר האקדמי לסיעוד במרכז הרפואי הלל יפה זכה להיות אחד מהם.

 

במהלך הטקס הודתה ד"ר מירב בן נתן, מנהלת בית הספר לסיעוד, לעו"ד עפרה זיו וציינה כי תרומה זו מרגשת אותה במיוחד, שכן בית הספר חרת על דגלו להעמיד את הלומד במרכז, תוך דאגה לרווחתו ולקידומו המקצועי, בדגש על פיתוח מצוינות, מקצועיות, מעורבות חברתית וחמלה אנושית. לאור זאת, בחרה ד"ר בן נתן להעניק את המלגות לסטודנטים מצטיינים שהפגינו מעורבות חברתית גבוהה. כמו כן הוסיפה: "בחרתי להעניק את רוב המלגות לסטודנטים רבים מקורסי הסבת אקדמאים, אלו אנשים אשר החליטו בשלב מתקדם של חייהם להגשים חלום ישן ולברוא לעצמם עולם חדש". ד"ר בן נתן סיימה באיחולי הצלחה לכלל הסטודנטים בבית הספר לסיעוד, והביעה תקווה שטקס זה יהפוך למסורת קבועה.

 

 

 


ד"ר מרב בן נתן פותחת את טקס הענקת המלגות

 

 


עו"ד זיו  (שנייה משמאל), צוות בית הספר לסיעוד וסטודנטיות שקיבלו את המלגה

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד