הדר דף הבית בלי JCI

עוצמה נשית

28/05/2014

ביום חמישי החולף התכנסו נשות המרכז הרפואי הלל יפה לערב של כיף נשי, אשר הופק עבורן במסגרת יום האישה הבינלאומי, ששיאו היה בהופעה של השחקנית והבדרנית אורנה בנאי. במהלך האירוע נהנו נשות המרכז הרפואי מסדנת איפור, הרצאה בנושא תעסוקת נשים, דוכנים שונים, וכן ארוחת ערב מפנקת במיוחד שהוכנה על ידי צוות המטבח המסור של בית החולים.

 

הערב נפתח בברכה של ד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי, שהיווה את הייצוג הגברי של הערב, ושיתף בראיית העולם השוויונית שהוא מנחיל במקום העבודה, וגם בחייו האישיים. אחריו עלתה הגב' דינה פיינבלט, מנהלת הסיעוד של המרכז הרפואי, שבירכה את הנוכחות, וציינה את הנשים ככוח עבודה איכותי ומשמעותי בבית החולים וכי ישנה חשיבות לסוגיה של אמון עצמי ותמיכה הדדית על מנת לאפשר לנשים ליצור אפשרויות קידום והעצמה. לעניין זה הצטרפה הגב' אביבה פיטרשו, מנהלת משאבי אנוש, שדיווחה על עלייה במספר הנשים המנהלות במרכז הרפואי לאורך השנים בכל האגפים. את שלב הברכות והנאומים חתמו גב' שרה גובס, יו"ר מרחב שומרון בנעמ"ת, וכן דניאלה עקב, מרכזת הרווחה והממונה על מעמד האישה בהלל יפה, אשר ארגנה אירוע זה.

 

את הערב ליוותה הופעה קצרה של חבורת הזמר של המרכז הרפואי, "הללויה", וכאמור, שיאו של הערב היה מופע סטנד אפ של אורנה בנאי. בנאי, אשר התייחסה במופע לחוויות נשיות החל מגידול ילדים ועד למרוץ אחר היופי, גרמה ללמעלה ממאתיים הנשים שגדשו את אולם האודיטוריום של בית החולים, לפרצי צחוק עזים.

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד