הדר דף הבית בלי JCI

תורמים לזכרו

4/08/2014

תרומה מרשימה נתקבלה במחלקה אורתופדית ב' שבמרכז הרפואי הלל יפה. לתרומה, אשר מיועדת כמלגה לרופא צעיר, אחראים אירית כהן ובני משפחתה, אשר בחרו לכבד את זכרו של אביהם, אמרגי משה מוזס ז"ל, תוך הכרת תודה למוסד הרפואי שבו אושפז טרם מותו.

 

אירית, אחיה ליאור, האחיות דורית ולילך, אמם רותי וכן קרובי משפחה נוספים אשר הגיעו לטקס במחלקה אורתופדית ב', העלו זיכרונות מרגשים מימיו האחרונים של אב המשפחה משה ז"ל. לדברי בני המשפחה, גם על ערש דווי, בהיותו מאושפז במחלקה פנימית א', ביקש משה לסייע לבית החולים כהוקרה על הטיפול המקצועי והמסור בו.

 

במהלך הטקס ציינו פרופ' משנה יורם פולמן וד"ר נמרוד רון, מנהל מחלקה אורתופדית ב', כי בין המשפחה לבית החולים נוצר קשר חם והודו על התרומה המרשימה, אשר תסייע רבות להמשך קיומו ושגשוגו של דור ההמשך של רופאי בית החולים.

 

פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, הוסיף כי מטרת בית החולים היא בראש ובראשונה להעניק טיפול רפואי מיטבי, מסור ומקצועי למטופל ולבני משפחתו. "תרומה זו היא ביטוי של הערכה והוקרה לעבודתם הקשה, המקצועית והמסורה של עובדינו ואנו נמשיך לחתור למצוינות בשירותינו לחולים ולבני משפחותיהם", אמר.

 

 

 


משפחת כהן. מימין לשמאל: דורית, לילך, האם רותי, אירית וליאור

 

 

 


פרופ' מאיר אורן (במרכז) עם ליאור ואירית כהן

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד