הדר דף הבית בלי JCI

ביקור השרה

בכירי משרד הבריאות של נסיכות סווזילנד ובראשם שרת הבריאות הגב' ננדלה סיבונגילה נונוזי ביקרו במרכז הרפואי הלל יפה. המטרה: להתרשם מהרפואה הציבורית ולמסד שיתוף פעולה
12/11/2014

שרת הבריאות ונציגים בכירים ממשרד הבריאות של מדינת סווזילנד, ממלכה הממוקמת בדרום-מזרח אפריקה, המונה כ-1.6 מיליון איש, הגיעו השבוע לביקור קצר במדינת ישראל, במסגרת רצון ללמוד על התנהלות הרפואה הציבורית ויצירת שיתוף פעולה המשכי בין הממלכה לבין בית החולים הלל יפה.

 

"הקשר של סווזילנד דווקא עם בית החולים שלנו נוצר עקב קשר אישי שלי עם מלך סווזילנד בעת ששהיתי במדינה לפני כשנתיים", מסביר ד"ר נמרוד רון, מנהל מחלקה אורתופדית ב'. "שמה של ישראל כמדינה בעלת שירות רפואי ציבורי מצוין, יצא למרחוק, וכבר אז הובע הרצון לבקר בישראל וללמוד ממנה. לשמחתי, הביקור יצא השבוע לפועל", הוא מסכם.

 

במסגרת הביקור במרכז הרפואי פגשו שרת הבריאות, יועץ מנכ"ל משרד הבריאות והכלכלן הראשי של משרד הבריאות של סווזילנד את ד"ר מיקי דודקביץ, סגן מנהל המרכז הרפואי, שהציג בפני האורחים המכובדים את הנעשה בבית החולים וברך על היוזמה המבורכת לשיתוף פעולה. בהמשך, זכו האורחים לסיור במחלקה לרפואה דחופה, בחדר הטראומה, בספרייה למדעי הרפואה, ובמחלקות השונות בבית החולים.

 

בסוף הביקור הודתה שרת הבריאות של סוויזלנד, הגב' ננדלה סיבונגילה נונוזי, באומרה: "כולי תקווה, כי בעתיד נוכל לשלוח מומחים שלנו להשתלמויות בישראל וליצור ממשק ייעוצים משותף".

 

 

 


המשלחת מסווזילנד. ראשון משמאל ד"ר נמרוד רון. במרכז ד"ר מיקי דודקביץ ולידו שרת הבריאות של סווזילנד

 

 

 


חברי המשלחת מסווזילנד מקבלים הסבר מד"ר ג'לאל אשקר, מנהל חדר המיון

 

 

 

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד