הדר דף הבית בלי JCI

התינוקות שנולדו לנשיקה של 1.1.2015

חדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה היה עמוס מאוד בערב השנה האזרחית החדשה: כ-14 יולדות התקבלו, מתוכן ארבע שילדו אחר חצות ועד לשעה שש בבוקר
1/01/2015

את פני השנה החדשה קיבלו בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה 14 יולדות ו-14 תינוקות חדשים. בין היולדות המאושרות: סאג'א מחאג'נה, מאום אל פאחם, שילדה בן, במשקל של 3.3 ק"ג, אשר נולד רגע לפני שהתחלפה השנה, בשעה 23:11, עדיין ב- 31.12.2014, וכך קיבל את הנשיקה הראשונה מאימו עוד לפני חצות.

נעמה באייב, תושבת כרכור, הגיעה לחדר הלידה כבר אתמול בלילה, אבל קיוותה מאוד שהילדה תיוולד דווקא ביום הראשון של השנה החדשה ובתאריך 1.1.2015. במקרה שלה, היא אכן קיבלה את מבוקשה. התינוקת, במשקל 3 ק"ג, נולדה בשעה 2:00 וכאמור, בשנה האזרחית החדשה.

 

"הצוות היה קשוב ומקצועי לאורך כל הלידה", מציינות שתיהן. "אני שמחה שבאתי ללדת פה", מסכמת נעמה את החוויה.

 

שנת 2014 היתה שנה פורייה בחדרי הלידה ובמחלקת נשים ויולדות של המרכז הרפואי הלל יפה. כמעט 4,200 לידות התרחשו במהלכה.

 

פרופ' מוטי חלק, מנהל מחלקת נשים ויולדות: "כל יולדת מבחינתנו היא עולם ומלואו. אנו עושים הכול בכדי לתת ליולדות שלנו את תחושת הביטחון ואת השירות המקצועי והנעים ביותר האפשרי. השנה שיפצנו את חדרי הלידה במלואם, ובשנת 2015 יסתיים גם השיפוץ של מחלקת יולדות ושל התינוקייה. אנו רואים חשיבות רבה במתן תנאי מלונאות נוחים, לצד מתן טיפול מקצועי, כל זאת לרווחת היולדת ובני משפחתה".

 

 


מימין לשמאל: נעמה באייב, סאג'א מחאג'נה ואיאת עבאש והתינוקות החדשים

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד