הדר דף הבית בלי JCI

"תרומה מאירת עיניים"

מחלקת העיניים של המרכז הרפואי הלל יפה חנכה בסוף השבוע האחרון חדר על שמו ד"ר אלי דהן ז"ל, מומחה לגלאוקומה, שמשפחתו תרמה ציוד יקר ערך למרפאת העיניים
18/05/2015

ביום שישי האחרון,  15.5.2015, התכנסו כ-30 איש במבואת מרפאת העיניים של המרכז הרפואי הלל יפה לשם קיומו של טקס חנוכת חדר טיפול במחלת הגלאוקומה על שם ד"ר אלי דהן, רופא עיניים ומומחה לנושא, שנפטר לפני כשנתיים, ואשר משפחתו החליטה לתרום בשמו ציוד יקר ערך למחלקת העיניים.


ד"ר ביאטריס טיאוסנו, מנהלת המחלקה, ציינה בנאום התודה למשפחה את פועלו של ד"ר דהן ז"ל ותרומתו החשובה לטיפול במחלת הגלאוקומה. היא סיפרה על נכונותו ללמד ולשתף ברעיונותיו רופאים ועמיתים רבים לאורך השנים, וכן על שיטת הניתוח הייחודית בה טיפל, שיטה אותה למדה ממנו ואשר היא גאה להיות ממשיכת דרכו לעניין זה.

 

באירוע, נכחו אלמנתו של ד"ר דהן ושלושת ילדיו, כמו גם מומחי עיניים מבתי חולים ברחבי הארץ, ביניהם פרופ' ג'וני גרזוזי, מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון, שם עבד ד"ר דהן ז"ל.

 

"המעמד היה מאוד מרגש", מסכמת ד"ר טיאוסנו, "לי באופן אישי, לצוות שלנו ב'הלל יפה', אבל גם לכל מכריו ועמיתיו, ובעיקר משפחתו, שזוכרים את צניעותו של האיש למול שיעור קומתו בכל הקשור ליכולת ניתוח, שהייתה יוצאת מן הכלל, יחסו לעמיתיו ולתלמידיו והרצון לסייע בכל עת".

 

 

 


ד"ר טיאסונו (משמאל) ואלמנתו של ד"ר אלי דהן בחדר הטיפולים על שמו. צילום: יצחק ברבי

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד