הדר דף הבית בלי JCI

נוטעים עץ לבריאות טובה

רחבת מחלקת יולדות המשופצת התחדשה בשתילים ירוקים ורעננים שניטעו לרגל ט"ו בשבט על ידי סגל בית החולים לרווחת המטופלים
26/01/2016

כארגון שכל ייעודו רפואה ובריאות, במרכז הרפואי הלל יפה מקפידים שנים רבות על שמירת סביבה ירוקה ונעימה, לה יש חלק חשוב בהבראת המטופלים. גם השנה התקיים טקס הנטיעות המסורתי בהשתתפות עובדי בית החולים, אשר הפשילו שרוולים זה לצד זה וצבעו בירוק את רחבת מחלקת היולדות המשופצת, המקדמת את הבאים לבקר את היולדות הטריות.

 

הטקס נפתח בברכת רב בית החולים, הרב הלל דוד, ולאחר טעימות פירות יבשים כמנהג החג, התכבדו ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואיף וד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי, לנטוע עץ זית, אשר, לדברי מר חוסאם אבולעפיה, הגנן הראשי של המרכז הרפואי, הוא בעל סגולות בריאותיות, כמו גם סמל לשלום ולאחדות המיוחלת.

בהמשך היום, ולרגל 125 שנה להיווסדה של העיר חדרה, הגיעו נציגים מהעירייה וביניהם מר רומן גישר, המשנה לראש העיר, גב' חדוה יחזקאלי, סגנית ראש העיר, ומר שמעון חלפון, סגן מנהלת אגף החינוך, לנטוע עצי פרי הדר נוספים, שנתרמו על ידי עיריית חדרה. במעמד זה ציינה סגנית ראש העיר כי "ייתרמו עצים נוספים מהעירייה לצורך השלמת החזות הירוקה של המרכז הרפואי הלל יפה".

 

האירוע נערך בשיתוף המרכז החינוכי בבית החולים, בניהולה של עפרה אברג'יל, ומחלקת ילדים, בניהולה של ד"ר עדי קליין. בהמשך היום נהנו מבקרי ועובדי בית החולים גם משוק איכרים ססגוני שכלל דוכני מזון, תכשיטים ומוצרי נוי.

 

 


ד"ר מיקי דודקביץ מנהל המרכז הרפואי וד"ר אמנון בן משה המנהל האדמינסטרטיבי נוטעים עץ זית

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד