הדר דף הבית בלי JCI

שגריר סין בישראל ביקר במרכז הרפואי הלל יפה

השגריר ופמלייתו שמעו סקירה על פעילות בית החולים ועל היערכותו לשעת חירום והתרשמו במיוחד מהקשר החם שמקיים בית החולים עם מטופליו
6/03/2016

לא כל יום מגיע שגריר של אחת המעצמות הגדולות בעולם לבית חולים ישראלי. בשבוע החולף הגיע שגריר מדינת סין, מר ז'אן יונג-שין, עם פמלייתו לביקור ב"הלל יפה" בכדי להתרשם באופן אישי מפעילות בית החולים.

 

הביקור היה נדבך נוסף בשיתוף הפעולה והסכמי הידידות של המרכז הרפואי הלל יפה עם בתי חולים בסין, שהתחיל בשנת 2010. לשגריר הצטרפו גם נציגים דיפלומטים נוספים מהשגרירות – הנספח המדעי, נספח העיתונות וכן נציגי ה-  CAIEP - China Association for International Exchange of Personnel. כמו כן, באירוע נכחה הנהלת בית החולים ומנהלי מחלקות וכן אנשי סגל רפואי מהעיר שי- חה-זי בסין, המבצעים בימים אלו השתלמות ב"הלל יפה" במסגרת שיתוף הפעולה הקיים.

 

במהלך הביקור שמעו השגריר ופמלייתו סקירה מד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי (בפועל), וכן מפרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי הקודם, על פעילות בית החולים, בדגש על מוקדי מצוינות בבית החולים, וכן על הקשר הקיים בין הלל יפה לבתי חולים אזרחיים וצבאיים בסין.

 

בהמשך הרצה פרופ' משנה איתמר אשכנזי, סגן מנהל המחלקה הכירורגית, על ההיערכות לשעת חירום של בית חולים. לבסוף, סיירו האורחים במחלקת הילדים ובמיון הילדים של בית החולים.

 

בסיום הביקור  הודה השגריר יונג-שין למארחיו על הביקור ועל קבלת הפנים החמה, וציין כי לא רק טכנולוגיות ופרוטוקולי טיפול הינם מוקד ללימוד ולהפריה הדדית, אלא גם הקשר החם שמקיים הלל יפה עם מטופליו. הוא סיכום באומרו: " לא לחינם עושה המרכז הרפואי הלל יפה שימוש בסלוגן – מומחים באנשים".

 

 


השגריר הסיני והפמלייה עם צוות בית החולים וההנהלה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד