הדר דף הבית בלי JCI

עכשיו זה רשמי: ד"ר מיקי דודקביץ נבחר כמנהל המרכז הרפואי הלל יפה

ד"ר דודקביץ שימש בתפקיד המנהל בפועל עם פרישתו של פרופ' מאיר אורן. אתמול, 12.4.2016, זכה באופן רשמי במכרז בתפקיד זה
13/04/2016

ד"ר דודקביץ, תושב תל אביב, נשוי ואב לשניים, סיים את לימודי הרפואה בטכניון בחיפה במסגרת העתודה האקדמית, בשנת 1990. התמחה בכירורגיה של אף-אוזן-גרון, ניתוחי ראש וצוואר, במרכז הרפואי רבין וסיים את ההתמחות בשנת 2004. במהלך שירותו הצבאי ביצע מספר תפקידים, ביניהם נטל חלק במערך הפינוי בהיטס של חיל האוויר ובענף הטראומה של חיל הרפואה, העוסק בטיפול בפצועים והצלת חיים. הוא התמחה במנהל רפואי במשרד הבריאות בירושלים ובבית החולים וולפסון, וסיים את התמחותו בשנת 2009. כמו כן, סיים בהצטיינות תואר שני במנהל מערכות בריאות באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע.

 

ל"הלל יפה" ד"ר דודקביץ בשנת 2010 ושימש כסגנו של פרופ' מאיר אורן, עד לפרישתו באוגוסט 2015, אז מונה ד"ר דודקביץ למנהל בפועל. כאמור, היום, 12.4.2016, מונה למנהל, לאחר שעבר מכרז רשמי.

 

 

ד"ר מיקי דודקביץ

 

 

במכתב על בחירתו, ששלח ד"ר דודקביץ לעובדי בית החולים, כתב כי ההחלטה לנהל את בית החולים הלל יפה באה מתוך מודעות והיכרות עמוקה עם בית החולים (ה"שטח"), בזכות האנשים העוסקים במלאכה, ובשל הנעשה שעה אחר שעה, יום אחר יום, על ידי העובדים הנאמנים והאיכותיים במגוון המקצועות והתפקידים.

 

עוד ציין כי ברור לו כי התפתחות המרכז הרפואי הלל יפה תלויה, בראש ובראשונה, בעובדים ובהנהלה, מכיוון שהאנושיות והמקצוענות של כל אחת ואחד היא זו שתוביל את בית החולים קדימה. "טכנולוגיה ובינוי חשובים מאוד אף הם, אך כוח האדם הוא זה שמשתבח עם הזמן, מתווה ומוביל את הדרך קדימה", כתב.

 

ד"ר דודקביץ סיכם את תחילת יומו הראשון בתפקיד באופן רשמי באומרו: "זאת אינה עשייה וחזון של איש אחד, אלא עבודה משותפת של כולנו יחד במגוון התפקידים, המקצועות והמומחיות. יחד נצעיד את בית החולים שלנו קדימה לעבר עתיד טוב יותר למטופלים ולסגל בית החולים".

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד