הדר דף הבית בלי JCI

"לתת 100% ולהישאר 100%"

בית הספר האקדמי לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה ממשיך להציג נתוני הצלחה של 100% במעבר של בחינות הרישוי להסמכה לאחיות כבר מספר שנים ברציפות
29/05/2016

"מי שנותן 100%, שלא יתפלא שהוא משיג 100%", מציינת בחיוך של סיפוק וגאווה ד"ר מירב בן נתן, מנהלת בית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה. את ההרגשה הזאת הרוויחו היא וצוותה המסור ביושר, אחרי שגם השנה הציגו תלמידי בית הספר 100% הצלחה במעבר בבחינות ההסמכה הארציות.

 

לגאווה הבית ספרית הזאת, מצטרפים גם הסטודנטים, שכעת הם אחים ואחיות מן המניין ומתחילים את דרכם המקצועית באחד המקצועות המורכבים והרגשיים ביותר. בין הבוגרים הטריים אפשר למצוא גם כאלו שבחרו במקצוע הסיעוד לאחר קריירה בתחומים אחרים. כזהו ד', שעבד במשרד ראש הממשלה והחליט בגיל 53 כי הוא רוצה להיות אח ולתרום במערכת הרפואית. כך גם שרה, עולה חדשה מארה"ב, שעבדה כמתורגמנית באוניברסיטה, החליטה לממש חלום ילדות ולהפוך לאחות. שניהם היו בין מסיימי קורס הסבת אקדמאים לסיעוד. שניהם גם שובצו כבר לעבודה בבתי חולים ברחבי הארץ, כמו גם רבים מהבוגרים האחרים.

 

"אלו רק שני סיפורים מדגמיים של בוגרינו המוצלחים שסיימו קורס הסבת אקדמאים לסיעוד. קורס שכמוהו אנחנו פותחים פעמיים בשנה בשל הביקוש הרב", מסבירה ד"ר בן נתן.

 

 

 

בית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה

 

 

 

איך מסבירים בבית הספר את ההצלחה המופתית הזאת?

 

"אנחנו משקיעים בתלמידים שלנו את הנשמה", מוסיפה ד"ר בן נתן. "השקפת בית הספר היא כי הסטודנט הוא המרכז, ולכן אנו משתדלים לתת לכל סטודנט וסטודנטית את המעטפת המתאימה להם – כולל סיוע טכני ולוגיסטי, אם צריך, אמפתיה ואוזן קשבת, השקעה בתכנים והדגשה של כל הנושא המקצועי. כל אלו, כמובן, לצד הרגישות הנפשית המתבקשת גם מאתנו כמחנכים, וגם מהמערכת וממקצוע הסיעוד בכללותו". 

 

בשנה הבאה, כחלק מהרצון ללכת לקראת הלומדים בבית הספר, מתכוונים בבית הספר לסיעוד להנהיג מתכונת לימוד של שלושה ימים מרוכזים, בכדי לאפשר לסטודנטים להתפרנס וללמוד. בינתיים,  אמנם לא נחים שם על זרי הדפנה, אבל בהחלט שמחים בהצלחה של המחזור הנוכחי.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד