הדר דף הבית בלי JCI

טקס גזירת סרט ביחידה לדימות השד

בטקס הרשמי לחנוכת היחידה החדשה השתתף גם מר אבנר לידור, נציגה של משפחת דותן, שבסיוע תרומתם הנדיבה נרכש הציוד במכון.
4/07/2016

בחודשים החולפים נפתחה יחידה חדשה במכון הדימות של המרכז הרפואי הלל יפה – יחידה לדימות שד, המספקת טיפול כוללני. השבוע, בחנוכת בית צנועה, אך חגיגית, נגזר גם סרט באופן רשמי בנוכחות הנהלת בית החולים, עובדי בית החולים ומנהל עמותת רעות ונציג משפחת דותן, מר אבנר לידור.

 

בפתיחת האירוע הודה ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, לכל מי שלקח חלק בהקמת היחידה. כמו כן, ציין כי פתיחתה של היחידה לדימות שד, שבה ניתן שירות כוללני בליווי מומחים מכלל המקצועות הרפואיים הרלבנטיים, יש בבחינת בשורה חשובה לקהילה. "כל אישה המתקבלת בשערי היחידה, זוכה לקבל טיפול אישי ואיכותי בהתאם לצרכיה, כשהיא מלווה בצוות רב-מערכתי, מקצועי ועתיר ניסיון", הדגיש ד"ר דודקביץ, "לנו, כארגון שחקק על דגלו את ראיית המטופל במרכז – אין חשוב מזה".

 

לדבריו אלו הצטרפה ד"ר נטליה קוחנובסקי, אחראית היחידה לדימות שד, שציינה את החשיבה המעמיקה והעבודה המורכבת והרבה שהושקעה בהקמת היחידה, והודתה לכל מי שלקח חלק בתהליך – גדול כקטן.

במהלך האירוע שמעו הנוכחים על השירותים הניתנים ביחידה, וזכו לסיור קצר במתחם החדש, המודרני ומזמין הפנים.

 

היחידה החדשה נותנת מענה משלים ליכולות האבחנתיות והטיפוליות הקיימות במרכז הרפואי, כגוןMRI  שד, היחידה לאונקולוגיה, כירורגיית שד ועוד. ביחידה ציוד מהמתקדמים מסוגו, כולל ממוגרפיה עם טומוסינטזיס, ביופסיות בהכוונת טומוסינטזיס, וכן מכשיר אולטרה-סאונד רובוטי לסריקת כל נפח השד, היחידי מסוגו בארץ.

 

כאמור, הציוד במכון נרכש בסיוע תרומתם הנדיבה של משפחת דותן. תרומה, שללא ספק, מסייעת להמשיך ולהעניק למטופלים את הרפואה האיכותית והמתקדמת ביותר והינה בעלת משמעות חשובה מאד עבור קהל המטופלות של המכון בהווה ובעתיד.

 

עוד על היחידה לדימות שד »

 

 

טקס גזירת הסרט. מימין לשמאל: ד"ר מיקי דודקביץ מנהל המרכז הרפואי, ד"ר אמנון בן משה
המנהל האדמינסטרטיבי, מר אבנר לידור, ד"ר נטליה קוחונובסקי מנהלת היחידה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד