הדר דף הבית בלי JCI

"להציל את מי שקרוב אלייך בזמן אמת"

המרכז הרפואי הלל יפה הצטרף היום לפרויקט "נאמני חיים" של מד"א, שנועד לאפשר לאזרחים שעברו הכשרה מתאימה לספק עזרה ראשונה באירוע חירום
25/07/2016

המרכז הרפואי הלל יפה הצטרף השבוע לפרויקט של מד"א להכשרת אזרחים בעלי הכשרה רפואית, שעיקרו  האפשרות של אזרח בעל הכשרה מתאימה לספק עזרה ראשונה באירוע חירום, במידה שהוא קרוב לאזור האירוע. 

 

"שיתוף הפעולה עם 'הלל יפה' מתבקש ומובן מאליו לאור שנים רבות של עבודה פורייה ומצוינת שיש לנו עם המרכז הרפואי", כך ציין סמנכ"ל המבצעים של מד"א, גיל מושקוביץ', בעת פגישה שנערכה עם הנהלת המרכז הרפואי, ביום בו הוקמו עמדות ההחתמה בבית החולים.

 

על כך הוסיף ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי: "מדובר בפרויקט חיוני, חיובי וחשוב, ואנחנו שמחים תמיד לקחת חלק בכל פעילות שעניינה הצלת חיים וסיוע לארגונים שעוסקים בכך, ובוודאי שלארגון מד"א".

 

הרעיון בפרויקט "נאמן חיים" הינו סיוע בזירה בה מתרחש אירוע חירום, למשל, אדם שלוקה בליבו, מתמוטט בביתו, או כל עניין אחר. מכיוון שלזמן ההגעה לזירת אירוע חירום ישנו תפקיד מרכזי בהצלת חיים, יזמה מד"א את הפרויקט האמור, "נאמן חיים", שעיקרו – סיוע של אזרחים שעברו הכשרה לכך, תוך ניצול מיקומם הפיזי, במידה שהם קרובים לזירת אירוע חירום, לשם מתן עזרה ראשונית, עד להגעת האמבולנס. המרכז הרפואי הלל יפה שמח, כמובן, לקחת חלק בפרויקט חשוב זה.  

 

במפגש נכחו, בין היתר, מנהל מרחב שרון, יוסי רוקח, שציין אף הוא את שיתוף הפעולה המוצלח ביותר עם המרכז הרפואי הלל יפה לאורך השנים, ואת הממשק ההדוק שקיים לאורך השנים בין הגופים לשם טובת המטופל המגיע לשערי בית החולים.

 

בסיום המפגש ניגשו כל הנוכחים לעמדת ההחתמה של מד"א שהוקמה במיקום מרכזי במסדרון בית החולים, שם חתמו ד"ר דודקביץ וסגנו, ד"ר אוהד הוכמן, וכן חברי הנהלה נוספים, על הוספתם לרשימת "נאמן חיים".

 

 


בעמדת ההחתמה במסדרון בית החולים, מימין לשמאל: גיל מושקוביץ סמנכ"ל מבצעים במד"א,
ד"ר מיקי דודקביץ מנהל המרכז הרפואי, ד"ר אוהד הוכמן סגן מנהל המרכז הרפואי,
רפי שבע סופרוויזר מרחב שרון במד"א

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד