הדר דף הבית בלי JCI

הו, אה, מי זה בא? – 'הלל יפה' אלופה!

ארון הגביעים העמוס של קבוצת הקט-רגל של המרכז הרפואי הלל יפה הפך בשבוע החולף לצפוף יותר לאחר זכייתה של הקבוצה, לראשונה בתולדותיה, בתואר אלופת הספורטיאדה
13/11/2016

קבוצת הקט-רגל של המרכז הרפואי הלל יפה זכתה בשבוע החולף בגביע נוסף, הפעם במסגרת הספורטיאדה, אירוע הספורט העממי הגדול והחשוב בישראל, המהווה את אירוע השיא המסכם של הליגה למקומות עבודה המתקיימת לאורך השנה.

 

קבוצת הקט-רגל של המרכז הרפואי הלל יפה עושה חיל כבר שנים רבות. בין הישגיה: שש פעמים מקום ראשון באליפות הליגה למקומות עבודה במחוז תיכון, ארבעה גביעים במקומות מכובדים בליגה הארצית (מקומות שני ושלישי), ארבעה גביעים למחזיקות גביע, ארבעה שחקנים שזכו בתואר השחקן המצטיין לאורך השנים ועוד. הקבוצה השתתפה בספורטיאדה פעמים רבות ותמיד הגיעה למקומות הראשונים, אך השנה, לראשונה, זכתה במקום הראשון, מה שגרם לארון הגביעים שלה להפוך צפוף יותר.

 

עם חברי הקבוצה, שמאמן נתי עודד, נמנים עובדים כמעט מכל הסקטורים בבית החולים: אהוד כהן, דורון אשכנזי, כפיר בנון, דוד קובץ, אלי גז, רותם שושן, אביב אדרי, עופר כהן, רוטברט אושרי, מנשה זלקה, אליאס זנה, פינטו ליבנה ועוד. יו"ר הקבוצה, אבי קוך, שהוא גם מנהל השירותים הטכניים בבית החולים: "זה בהחלט הישג נהדר. אנחנו גאים מאוד בקבוצה ובשחקניה, ומודים גם להנהלה שלנו על הגיבוי המשמעותי שהם נותנים לפעילות הקבוצה, עניין שאינו ברור מאליו בכלל".

 

ד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי של "הלל יפה": "אני שמח על ההישג המרשים של קבוצת הקט-רגל לאורך השנים האחרונות. חשוב לנו לאפשר לעובדינו את התנאים והאפשרות להצטיין בעבודתם, וגם בתחומים אחרים".

 

 

קבוצת הקט-רגל של הלל יפה עם מנהל בית החולים ד"ר מיקי דודקביץ
והמנהל האדמיניסטרטיבי ד"ר אמנון בן משה. צילום: רפי קורן
 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד