הדר דף הבית בלי JCI

יום המאבק באלימות נגד נשים

ביום עיון שנערך ב"הלל יפה" לציון יום המאבק באלימות נגד נשים הדגיש ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי: "כארגון שמטרתו לתת מזור לגוף ולנפש, על כולנו להוקיע אלימות מכל סוג שהיא"
27/12/2016

"אפס סובלנות לאלימות מכל סוג שהיא", זה היה המסר המרכזי של כל מי שנשא דברים במהלך יום עיון שיוחד למאבק באלימות נגד נשים במרכז הרפואי הלל יפה.

 

ביום העיון, שאורגן על ידי גב' דניאלה עקב, הממונה על שוויון מגדרי וקידום נשים ב"הלל יפה", לקחו חלק אנשי המרכז הרפואי מכל המגזרים, והוצג הסרט הדוקומנטרי "תלויים באוויר", זוכה פרס הסרט התיעודי בפסטיבל חיפה 2011. בסרט תועדה התמודדו של אבשלום, הגיבור המרכזי, אלוף פארקור (ספורט אתגרי הכולל ניתור מעל גדרות, מעבר קירות, סיבובים, קפיצה מגג לגג ועוד), ביחד עם משפחתו, ובעיקר אמו, עם מאסרו של אב המשפחה, שכעת עומד להשתחרר מהכלא. לאחר הסרט, נפגשו המשתתפים לשיחה עם אבשלום ועם יוצר הסרט, רמי כץ, שיצרו עניין רב בקרב המשתתפים, ונשאלו שאלות על אודות משפחתו של גיל, חייו האישיים ואודותיה של אמו בשנים שלאחר סיום הסרט. 

 

כאמור, במהלך יום העיון נשאו דברים ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, אשר דיבר על החובה של עובדי המרכז הרפואי, ארגון שתכליתו לתת מזור לגוף ולנפש, לעשות הכול על מנת למנוע אלימות כלפי נשים מכל סוג שהוא; הגב' דינה פיינבלט, מנהלת הסיעוד, ציינה סטטיסטיקות עגומות באשר לאלימות כלפי נשים והזכירה לנשים בקהל שעליהן להביט במראה בכל יום בגאווה רבה; וד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי, ציין כי הטרדות מיניות הן סוג של אלימות, שאין להן ולא יהיה להם מקום בבית החולים. הוא הזמין את כל מי שחש/ה נפגע/ת לגשת ולהתלונן.

 אבשלום גיל ורמי כץ בשיחה על הסרט "תלויים באוויר"

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד