הדר דף הבית בלי JCI

"רואים לבן בעיניים"

72 סטודנטים מבית הספר האקדמי לסיעוד של "הלל יפה" עברו בהצלחה את מבחני הרישוי להסמכה, וזו השנה החמישית ברציפות שבית הספר רושם מאה אחוזי הצלחה במבחנים
25/05/2017

בחג השבועות הקרוב יראו לפחות 72 בוגרי בית הספר לסיעוד של הלל יפה "לבן בעיניים", ולא בגלל מוצרי חלב, אלא בגלל שהם עכשיו מוסמכים רשמית להיות אחים ואחיות במדינת ישראל, זאת לאחר שעברו את בחינות הרישוי להסמכה.

 

זו השנה החמישית שכל הסטודנטים של בית הספר האקדמי לסיעוד של "הלל יפה" שניגשים לבחינה, גם עוברים אותה, ובכך יצרו בבית הספר שיא חדש של חמש שנים אחרונות ב-100% מעבר בבחינות.

 

"השקעה, אמפתיה וסבלנות", אלה שלושת הכללים שמציגים ד"ר מירב בן נתן, מנהלת בית הספר וצוותה, שעם היוודע התוצאות מחייכים חיוך רחב של גאווה וסיפוק.

 

 

ד"ר מירב בן נתן ואחת הסטודנטיות שעברו בהצלחה את הבחינה

 

 

"אנחנו משקיעים בסטודנטים שלנו את הכול – בכל יום, בכל שעה", מסבירה ד"ר בן נתן, "בין אם מדובר בעזרה למי שמתקשה, למי שהפסיד שיעור, בין אם בשיחה מעודדת, או צרכים לוגיסטיים – אנחנו שם בשביל הסטודנטים שלנו. תמיד. זה 'הסוד המקצועי' שלנו".

 

ההתמדה, כפי שמוכיח הנתון המדהים של 100% מעבר – משתלמת בעיקר לסטודנטים, אבל, בהחלט גם למערכת הבריאות, שמרוויחה כוח אדם איכותי, אכפתי ומלא מוטיבציה.

 

בבית הספר נהנים, כמובן, בימים אלו להגיד "חמסה, חמסה, חמסה", אבל יודעים שזה בעיקר עניין של עבודה קשה, ולכן, לא שוקטים על השמרים וכבר מתכננים את שנת הלימודים הבאה.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד