הדר דף הבית בלי JCI

הראשון של ראש השנה

במהלך ראש השנה נולדו בהלל יפה 26 תינוקות טריים. בין ההורים המאושרים היו גם גל ואלעד ימיני מחדרה, שקיבלו את השנה החדשה בחדר הלידה כשהם חובקים בן בכור
24/09/2017

במהלך ראש השנה זכו 26 משפחות לקבל את ראש השנה עם בשורות משמחות על תוספת חדשה למשפחה. בין אותם מאושרים היו גם גל (30) ואלעד (32) ימיני משכונת בית אליעזר בחדרה. "במקום ארוחת החג, שהייתה אמורה להיות אצל אמא שלי", מספרת גל, "בילינו את החג בחדר לידה". בערב החג עצמו, בזמן שכל המשפחה, שהעבירה את ארוחת החג לצד השני של המשפחה בגלל המצב המיוחד, ברכה על השנה החדשה, ברכו גל ואלעד על בן ראשון, בכור, במשקל 2.680 ק"ג.

 

התאריך המשוער ללידת בנם היה 4.10, אבל הוא, כנראה, העדיף להיוולד בראש השנה ולא בחג סוכות. מה שלא יהיה, הלידה עברה בשלום, יחד עם הצוות של חדר לידה ואחר כך באשפוז במחלקת יולדות, וגל מספרת שהם מאושרים מהתאריך החגיגי והמיוחד, ובכלל מאושרים שהלידה עברה בטוב.

 

יש לציין כי שנת תשע"ז הייתה שנה פורייה במיוחד באגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה – 4,600 לידות התקיימו במהלכה, מתוכן 100 זוגות של תאומים ושתי שלישיות. מדובר בגידול של 11.5% מהשנה שעברה. הסיבות לכך, נעוצות, ככל הנראה, בעובדה כי אגף האימהות עבר שדרוג משמעותי מבחינת בינוי ותשתיות, והרחיב את השירותים הניתנים לקהל המטופלות.

 

 

 


גל ימיני ובנה הבכור במחלקת יולדות של הלל יפה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד