הדר דף הבית בלי JCI

"קולטים היטב"

שרת הקליטה הגב' סופה לנדבר ביקרה במרכז הרפואי הלל יפה וערכה מפגש עם רופאים עולים. הביקור נערך במסגרת פרויקט ייחודי לטובת סיוע בהתמחות ובהעסקה של רופאים עולים
21/11/2017

שרת הקליטה סופה לנדבר הגיעה ביום שלישי, 21.11.2017, לביקור במרכז הרפואי הלל יפה. במהלך הביקור נערך מפגש עם רופאות העובדות בבית החולים במסגרת פרויקט ייחודי משותף של משרד הקליטה ומשרד הבריאות לטובת סיוע בהתמחות ובהעסקה של רופאים עולים.

 

המפגש החל בפגישה קצרה עם הנהלת בית החולים ואורחים נוספים. בפגישה סקר ד"ר מיקי דודקביץ מנהל המרכז הרפואי הלל יפה את העשייה הענפה בבית החולים. במהלך הסקירה שיתפה השרה לנדבר את הנוכחים בכך ששמעה טובות על בית החולים ואף ציינה מחלקות ספציפיות.

 

 


השרה לנדבר ופמלייתה, הנהלת בית החולים, סגן ראש עיריית חדרה והרופאות העולות
בפתח בית החולים. צילום: טל זיגדון

 

לאחר מכן נפגשה השרה עם שמונה רופאות שעלו לארץ בשלוש השנים האחרונות ונקלטו לעבודה במחלקות ילדים, פנימית א', פנימית ד', עיניים והמחלקה לרפואה דחופה, ושיתפו את השרה והנוכחים בחוויותיהן. כולן היו אסירות תודה על העובדה כי הקרן אפשרה העסקתן ב"הלל יפה", וכן ציינו כי קיבלו סיוע ניכר גם מצוות המחלקה למשאבי אנוש של המרכז הרפואי וממנהליהן במחלקות השונות.

 

בסיום המפגש, ערכה השרה סיור קצר בבית החולים, וביקרה במחלקה פנימית א', שם פגשה את מנהלת המחלקה, ד"ר מרינלה בקרמן, שחלקה עימה את סיפורה האישי, כמי שעלתה לארץ בשנות ה-90'.

 

לביקור היו שותפים סגן ראש עיריית חדרה, מר רומן גישר, והגב' דלי אלי, מנהלת מחוז חדרה במשרד הקליטה, וכן הנהלת בית החולים – ד"ר אמנון בן משה המנהל האדמיניסטרטיבי, ד"ר אוהד הוכמן סגן מנהל המרכז הרפואי והגב' דינה פיינבלט מנהלת הסיעוד.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד