הדר דף הבית בלי JCI

"חוגגים מחקר"

במסגרת חגיגות ה-60 ל"הלל יפה", נערך בשבוע החולף יום המחקר המסורתי, בו הוצגו עבודות מחקר, פוסטרים, מאמרים ופרסומים מדעיים שבוצעו בשלוש השנים האחרונות על ידי מומחי בית החולים
5/02/2018

אולם הכנסים של המרכז הרפואי הלל יפה התהדר בשבוע החולף בקירות מכוסים בפוסטרים של כ-80 עבודות מחקר, דוגמה מייצגת לפעילות המחקרית הענפה שמקיים בית החולים כל העת לאורך השנים.

 

"יום המחקר הוא מסורת המתקיימת בבית החולים אחת למספר שנים", מסביר פרופ' אבי שוטן, מנהל מכון הלב של המרכז הרפואי הלל יפה ומי שהיה יו"ר הוועדה המארגנת של יום המחקר. "זהו יום בו המומחים שלנו בכל הסקטורים – רפואה, סיעוד ופרא-רפואה, מציגים עבודות מחקר, פרסומים מדעיים, מאמרים ופוסטרים כפי שהוצגו בספרות המדעית ובכנסים בארץ ובעולם, פעילות ענפה לכל הדעות".

 

פרופ' שמעון מרום, דיקן הפקולטה לרפואה של הטכניון, פתח את היום תוך ציון לשבח של עבודת החוקרים המסורה בבית החולים בכל התחומים. לברכה זאת הצטרף ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי, שציין את החשיבות הרבה של המחקר והאקדמיה, אשר מהווים חלק חשוב ובלתי נפרד בהתנהלות שגרתית בבית חולים והכרחיים להתפתחותו ולקיומו.

 

 

משמאל לימין: דיקן הפקולטה לרפואה בטכניון פרופ' שמעון מרום, ד"ר מיקי דודקביץ, פרופ' אבי שוטן
ד"ר יצחק ברוורמן והאחות אלבינה רבינוביץ בסיור ביום המחקר

 

 

שבעה חוקרים, שתקצירי עבודותיהם נבחרו כמצטיינים על ידי הוועדה המארגנת של יום המחקר, הציגו בקצרה את מחקריהם: ד"ר זהבה מוקד – מרכזת בכירה בביה"ס אקדמי לסיעוד; ד"ר מיכאל קליינר שוחט - רופא בכיר במכון הלב; ד"ר מחמוד מחאג'נה – רוקח קליני משירותי הרוקחות; ד"ר רננה ווילקוף שגב - רופאה במחלקת נשים ויולדות; ד"ר רנא חנא - רופאה במחלקת עיניים; ד"ר ענת יפה – מנהלת היחידה לאנדוקרינולוגיה וסוכרת; ד"ר בוריס קסל – מנהל יחידת הטראומה.

 

בהמשך, התקיימה הרצאת אורח של פרופ' ליאור גיפשטיין, מנהל מכון הלב של המרכז הרפואי רמב"ם, בנושא תאי גזע, שהצליחה לרתק את כל הנוכחים בקהל. 

 

יום המחקר הסתיים בהענקת תעודות הוקרה הן לעבודות המצטיינות והן לפוסטרים המצטיינים מאגף המעבדות, המחלקה לרפואה דחופה ומחלקת נשים ויולדות.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד