הדר דף הבית בלי JCI

מינוי חדש: ד"ר אורלי אישך-אדיב, מנהלת שירות לגסטרואנטרולוגיה בילדים

השירות החדש, במסגרת המכון לגסטרואנטרולוגיה, יספק ייעוץ, אבחון וטיפול במגוון מחלות ובעיות מערכת העיכול בילדים, ילודים ומתבגרים
24/04/2018


ד"ר אורלי אישך-אדיב
 

המכון לגסטרואנטרולוגיה ומחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה זכו במינוי מחזק במיוחד – מנהלת שירות חדשה לתחום הגסטרואנטרולוגיה בילדים, ד"ר אורלי אישך אדיב.

 

ד"ר אישך-אדיב הינה בוגרת לימודי רפואה בטכניון בחיפה, מומחית ברפואת ילדים ובעלת תת-התמחות בגסטרואנטרולוגיה ותזונה בילדים, התמחות אותה קיבלה בתוכנית משולבת בבית החולים לילדים בבוסטון, ובבית החולים הכללי של מסאצ'וסטס, המסונפים לאוניברסיטת הארווארד, ארה"ב.

 

ד"ר אישך-אדיב שימשה כסגנית מנהל מחלקה במחלקת הילדים של בית החולים לילדים ברמב"ם בחיפה וכרופאה בכירה במכון למחלות דרכי עיכול ותזונה בילדים ובנוער. במסגרת עבודתה הייתה שותפה למחקרים רבים בתחום המטבוליזם והתזונה של הילד, כמו גם במחקר פורץ דרך באשר למחלות אובדן חלבון במעיים.

 

ד"ר אישך-אדיב תנהל את השירות לגסטרואנטרולוגיה ותזונה בילדים במסגרת המכון הגסטרואנטרולוגי ב"הלל יפה". בין השירותים שיינתנו: ייעוץ, אבחון וטיפול בבעיות מערכת העיכול, מחלות כבד ובעיות תזונתיות, לילודים, ילדים ומתבגרים, שירותים עבור מחלות כגון מחלת הצליאק, מחלות מעי דלקתיות, ביניהן קרון, קוליטיס, כשל שגשוגי ובעיות ספיגה בתינוקות ופעוטות (FTT), כאבי בטן חוזרים, שלשולים, עצירות חריפה/כרונית ובדיקות אנדוסקופיות ואחרות הקשורות למערכת העיכול.

 

"שאיפתי במסגרת השירות, היא לתת מענה מיטבי וכוללני לילד", מסבירה ד"ר אישך-אדיב. "למחלות גסטרואנטרולוגיות בילדים ישנן השלכות פיזיות שעשויות להיות בעלות השפעה על גדילה, ספיגת מזון, או אפילו אינדיקציה למחלה נסתרת אחרת שיש לתת אליה את הדעת. לכן חשוב כי  במסגרת השירות יינתן טיפול שייקח בחשבון מרכיבים שונים, ביניהם תזונת הילד, פעילות גופנית ותשומת לב אפילו להיבטים נפשיים. חשוב לי, באופן אישי, לפתח שירות שיענה על כל אלה בצורה הנכונה ביותר לילד, אך גם למשפחתו".

 

פרופ'-משנה יעל קופלמן, מנהלת המכון הגסטרואנטרולוגי, וד"ר עדי קליין, מנהלת מחלקת הילדים, מברכות על מינויה של ד"ר אישך-אדיב לניהול השירות לגסטרואנטרולוגיה בילדים, לאור ניסיונה העשיר במתן מענה לגיל הצעיר למחלות בדרכי העיכול והכבד, ולאור הדרישה ההולכת וגוברת לשירות זה.

 

למידע נוסף ולקביעת תור למרפאה לגסטרואנטרולוגיה ולתזונה בילדים ניתן ליצור קשר עם מוקד זימון התורים של בית החולים, בטלפון שמספרו 04-6304252.

 

בעת ההגעה למרפאה יש להצטייד בטופס הפניה של רופא הילדים המטפל, בטופס הפניה של המבטח הרפואי (טופס 17) וכן בבדיקות דם רלוונטיות.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד