הדר דף הבית בלי JCI

נעים להכיר: ד"ר יורם וולף – מנהל חדש ליחידה לכירורגיה פלסטית

ד"ר וולף, מבכירי המומחים בתחום בישראל, עוסק ברפואה אסתטית ומשחזרת בקהילה שנים רבות, אך החליט לחזור לרפואה הציבורית מתוך ראיית המקצוע כשליחות אישית וחברתית
12/08/2018


ד"ר יורם וולף

המרכז הרפואי הלל יפה ממשיך להתחדש במומחים מהשורה הראשונה. בחודשים החולפים הצטרף לסגל המומחים ד"ר יורם וולף, מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר ומוביל, אשר קיבל לידיו את תפקיד מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית במערך הכירורגי. הוא החליף בתפקידו את ד"ר מוריס טופז, שיצא לגמלאות.

 

ד"ר יורם וולף, טייס לשעבר בחיל האוויר, הוא מנתח פלסטי מומחה ויו"ר לשעבר של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. ד"ר וולף נבחר גם לתפקיד המזכיר הארצי של האיגוד היוקרתי הבינלאומי לכירורגיה אסתטית, ISAPS. הוא בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בעל תואר שני בהצטיינות בכירורגיה פלסטית מטעם בית הספר ללימודי המשך בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, וכן בעל תעודת הסמכה במיקרו-כירורגיה מטעם אוניברסיטת פריז ע"ש לאונרדו דה-וינצ'י. לד"ר וולף גם תואר שני בהצטיינות במינהל מערכות בריאות מטעם בית הספר למינהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. הוא התמחה בכירורגיה כללית, ומומחה בכירורגיה פלסטית. במסגרת תפקידו כיו"ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, פעל ד"ר וולף לקידום הענף ולפיתוח שיטות רפואיות ייחודיות לניתוחים.

 

ד"ר וולף עוסק ברפואה אסתטית ומשחזרת בקהילה שנים רבות, אך החליט לחזור לרפואה הציבורית מתוך ראיית המקצוע כשליחות אישית וחברתית. בתפקידו כמנהל היחידה לכירורגיה פלסטית הוא מתכוון לעסוק גם בהוראה, להגדיל את נפח העבודה והעשייה ביחידה, ולהנחיל שיטות טיפול חדשניות, במיוחד בתחומים בהם זכה להכרה בינלאומית, כגון ניתוחי מתיחת בטן דו-שכבתית, שיטה שזיכתה אותו בפרס חדשנות יוקרתי מטעם האיגוד הבינלאומי לכירורגיה אסתטית.

 

פעילותו של ד"ר וולף כבר זוכה להערכה רבה בבית החולים. ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, מציין: "נוכחות של מנתח בתחום הכירורגיה הפלסטית ברמתו של ד"ר וולף חיונית לבית החולים ואני שמח שהוא קיבל את התפקיד לידיו. אני משוכנע כי הרוח החיובית והמקצועיות שהוא מביא עימו יסייעו רבות, הן למטופלינו, והן בתחום ההוראה והמחקר".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד