הדר דף הבית בלי JCI

לב חדש ב"הלל יפה"

פרופ' אריאל רוגין, מהקרדיולוגים המובילים בישראל, מונה למנהל המערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי הלל יפה. מערך הלב צפוי לעבור בקרוב בינוי מחודש ולהתחדש בשני חדרי צנתורים חדישים
12/11/2018

 
פרופ' אריאל רוגין


החל מנובמבר 2018, פרופ' אריאל רוגין הוא המנהל החדש של מערך הלב במרכז הרפואי הלל יפה. פרופ' רוגין, מומחה בקרדיולוגיה מהמובילים בישראל ובעל שם עולמי בתחומי מחקר שונים בקרדיולוגיה התערבותית, החליף את פרופ' אברהם שוטן, אשר פרש לגמלאות.

פרופ' רוגין, תושב זיכרון יעקב, נשוי ואב לשלושה, בעל ניסיון רב ורזומה מרשים ביותר; סיים לימודי רפואה בטכניון בהצטיינות, התמחה ברפואה פנימית ובקרדיולוגיה, השתלם בקרדיולוגיה התערבותית במרכז הרפואי ג'ונס הופקינס שבבולטימור ארה"ב, וגם בעל תואר דוקטור במדעי הרפואה PhD בנושא צמיחת מעקפים טבעיים של כלי דם. פרופ' רוגין הינו מומחה בטיפול בהיצרויות וחסימות בעורקי הלב, בעיקר בחולים בסיכון גבוה וחולים בזמן התקף לב. הוא פרסם מעל ל-200 מאמרים אקדמיים, היה שותף לכתיבת ספרים בתחום הקרדיולוגיה וזכה במגוון מענקי מחקר ופרסים יוקרתיים בתחום. בשנים האחרונות כיהן כמנהל היחידה לקרדיולוגיה פולשנית ברמב"ם, חיפה.

 

בין תכניותיו של פרופ' רוגין: הרחבת השירותים הניתנים במערך הלב, מה שיתאפשר לאור מתיחת פנים משמעותית הנעשית בימים אלה. במסגרת זאת עתידים להיבנות שני חדרי צנתורים חדישים וכן צפוי בינוי מחודש של המחלקה.

 

פרופ' רוגין מציין: "שילוב של צוות מקצועי ומיומן כמו שיש היום בהלל יפה, יחד עם תשתיות חדשות וציוד רפואי מתקדם, יאפשרו לנו לקדם את מערך הלב ולהפכו לאחד המרכזים המובילים בישראל".

 

ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה: "נוכחות של קרדיולוג מוביל ומנהיג בדמותו של פרופ' אריאל רוגין משמעותית לבית החולים ואני מברך אותו על הצטרפותו. אני סמוך ובטוח כי הרוח החיובית, הניסיון והמקצועיות שלו יתרמו לקידום המערך הקרדיולוגי בבית החולים ויאפשרו לנו להמשיך ולהעניק למטופלנו את השירות הטוב והאיכותי ביותר".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד