הדר דף הבית בלי JCI

הסתיים בהצלחה הכנס השנתי ה-15 של העמותה הישראלית למחקר בסיעוד

הכנס, שנערך ב"הלל יפה", אירח אחים ואחיות מבתי החולים והקהילה בכל רחבי הארץ, כמו גם ראשי חוגי סיעוד מכל האוניברסיטאות ובתי הספר לסיעוד
19/12/2018

במסגרת הפעילות של העמותה הישראלית למחקר בסיעוד נערך בשבוע החולף הכנס ה-15 של העמותה הישראלית למחקר בסיעוד, בהשתתפות מעל 250 איש, בהם אחים ואחיות מבתי החולים והקהילה בכל רחבי הארץ.

 

הכנס נפתח בברכות של מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי הלל יפה הגב' דינה פיינבלט, שציינה את הגאווה הגדולה באירוח הכנס. לברכות אלו הצטרפה ד"ר רבקה חזן-צורף, מנהלת מערך מחקרים וסקרים במנהל הסיעוד, במשרד הבריאות, אשר הדגישה בדבריה את האתגרים הבאים בתחום המחקר מול נתוני הענק (big data), העומדים לרשותנו בעת הזו.

 

לאחר מכן הזמינה הגב' תמי וכטר, גזברית העמותה ומנהלת מרכז העשרה בבי"ס האקדמי לסיעוד במרכז הרפואי הלל יפה, את ד"ר מירב בן נתן, מנהלת בית הספר, המשמשת גם כיו"ר העמותה. ד"ר בן נתן דיברה על העשייה רבת ההיקף של העמותה לאורך השנים, ונפרדה מתפקידה בהתרגשות רבה, עם סיום שתי קדנציות כיו"ר העמותה, כמתחייב בתקנון, תוך שהיא מציינת את תודותיה הרבות לעמיתיה בעמותה, ולכל מי שלקח חלק בעשייה לאורך השנים. "אני נפרדת מתפקידי בשמחה ובעצב לאור האתגרים החדשים בפניהם אני עומדת", סיכמה.

 

 


ד"ר מירב בן נתן מברכת את הקהל בפתיחת הכנס

 

 

בכנס הוצגו למעלה מ-100 מחקרים ופרויקטים העוסקים בנושאים מגוונים הנמצאים בליבת העיסוק של אחים ואחיות במערכת הבריאות בישראל. בין הנושאים שהוצגו: איכות הטיפול וחינוך בסיעוד, טיפול תומך וסיעוד אונקולוגי, סיעוד ושותפי התפקיד, חמלה והתמודדות עם אלימות.

 

בסיכומו של דבר, הכנס מהווה הוכחה לכך שהמחקר בסיעוד משלב את הצורך המקצועי ואת העניין האישי בקרב העוסקים בסיעוד. הידע המצטבר מהמחקרים הופך לחלק נכבד מנהלי עבודה המקדמים את איכות הטיפול.

 

בסיום הכנס הביעו המשתתפים שביעות רצון גבוהה הן מהתכנים שהוצגו בכנס, הן מרמת האירוח והן מהמיקום בו נערך הכנס, שאפשר הגעה של קהל רב בנוחות מרבית.

 

ד"ר בן נתן סיכמה את הכנס באומרה: "הכנס ייצג נאמנה את העשייה האקדמית הענפה של אחים ואחיות ברחבי הארץ. אני מאחלת ליושבת-הראש החדשה שנבחרה, גב' אירית אטיאס שוורץ, הצלחה בתפקיד למול האתגרים הרבים העומדים לפניה".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד