הדר דף הבית בלי JCI

מנהל יחידת הטראומה של הלל יפה התמוטט במחלקה - עמיתיו הצילו את חייו

ד"ר אלכסנדר קורין, שמונה לא מזמן למנהל יחידת הטראומה, קיבל את חייו מתנה מעמיתים למקצוע שביצעו בו החייאה, לאחר שאיבד את הכרתו במחלקה
11/02/2019

האירוע קרה ביום חמישי האחרון, בעת שסיים ד"ר אלכסנדר קורין משמרת עמוסה, כחלק מחייו של כירורג וכירורג טראומה במיוחד. ד"ר יונס ערוואה, הכירורג ששהה עימו בחדר, חזה בעמיתו מאבד באופן פתאומי את הכרתו. האחרון התעשת, הזעיק את עמיתיו למחלקה, שביצעו בו עיסוי לב, העריכו נכונה את מצבו הקריטי, נעזרו במכשיר דפיברילטור, ובכך הצילו את חייו.

 

ד"ר קורין הועבר בבהילות לחדר צנתורים בהיותו מונשם ומורדם, שם צונתר על ידי ד"ר אהרון פרימרמן, מנהל יחידת הצנתורים.  ביום המחרת התעורר, בלי שנגרם לו נזק קרדיולוגי או נוירולוגי כלשהו.

 

ד"ר קורין מספר שמעולם לא סבל מליבו, ולכן הסיבה להתמוטטות הפתאומית אינה ברורה לחלוטין, למעט, "עומס רגיל" של עבודה, כפי שהוא מתאר. "אלו הם חיי כירורג, תמיד עמוס", הוא מסכם בחיוך ומודה לעמיתיו ועל מזלו הרב.

 

ד"ר אהרון פרימרמן, שבדק את ד"ר קורין היום בבוקר במחלקה, מסביר כי, כפי הנראה, מדובר היה בהפרעת קצב חריפה, אך ד"ר קורין עדיין נמצא בבירור ובהשגחה, ובעיקר צריך כרגע מנוחה, לאור האירוע החריג שעבר.

 

 


ד"ר פרימרמן בודק את ד"ר קורין ביחידה לטיפול נמרץ לב בהלל יפה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד