הדר דף הבית בלי JCI

Valentine's Day ב"הלל יפה": שיחה על מטופלים משותפים הסתיימה בנישואים

ד"ר אולגה קזרין וד"ר רומן דפסמס דנו בלא מעט מטופלים משותפים עד שהבינו שלא רק העבודה מחברת ביניהם. לרגל Valentine's Day הם ממספרים על אהבה שהתחילה במסדרונות בית החולים
13/02/2019

ד"ר רומן דפסמס הוא רופא בכיר במכון לגסטרואנטרולוגיה של המרכז הרפואי הלל יפה. ד"ר אולגה קזרין היא רופאה בכירה ביחידה לאונקולוגיה בבית החולים. ד"ר קזרין עברה להלל יפה בשנת 2014, ואילו ד"ר דפסמס עובד בבית החולים משנת 2006. הפגישות המשותפות הראשונות שלהם היו בישיבות השבועיות המשותפת שיש למכון לגסטרואנטרולוגיה וליחידה לאונקולוגיה, יחד עם מומחים נוספים, לדיון במטופלים משותפים, "שגרה", בשפת בית החולים.

 

"מהרגע שהיא הגיעה היא כבשה אותי מיד", נזכר ד"ר דפסמס. "ראיתי לפני בחורה מיוחדת, מעניינת וחכמה. לקח לי קצת זמן, אבל בסוף מצאתי תירוץ להיפגש איתה לא רק בישיבותהצעתי לה לעשות מחקר קליני משותף. לא בדיוק דייט רומנטי, אבל התחלה. היא הסכימה, ואחרי כמה שיחות על המחקר, בסוף גם מצאתי אומץ להציע לה לצאת לדייט".

 

דייט אחד הפך לדייט שני ולשלישי, ומהר מאוד לזוגיות יציבה, שכעבור שנה הסתיימה בהצעת נישואים, ולא הרבה אחרי זה בהריון ובלידה של לילי, כיום בת 10 חודשים.

 

לשניהם מדובר בפרק ב', שניהם היו נשואים ויש להם ילדים בוגרים מהנישואים הקודמים. העובדה שהם כבר רופאים בכירים, והניסיון שמביא עמו פרק ב', מסכימים שניהם, יוצרים תחושה אחרת בזוגיות, רגועה יותר. "אתה יודע יותר מה אתה רוצה", מסכמת ד"ר קזרין.

 

 


ד"ר אולגה קזרין, ד"ר רומן דפסמס ובתם לילי

 

 

גם היום יש להם הרבה מטופלים משותפים, שרובם המכריע לא יודעים שהם בכלל נשואים. אבל, "מה שבעבודה, נשאר בעבודה", מציינים שניהם. "אנחנו משתדלים לחזור הביתה ולא "לקחת את העבודה איתנו, אלא להתמקד בחיים שלנו ובטיפול בלילי".

 

ומה לגבי עבודת המחקר שיזם ד"ר דפסמס כתרגיל חיזור? "זה אכן היה רק תרגיל חיזור", הוא מודה ומחייך, "אבל כזה ששינה לי את החיים, אז מבחינתי המחקר הוכתר בהצלחה".

 

חג אהבה שמח!

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד