הדר דף הבית בלי JCI

גשם של מעשים טובים!

עמותת הידידים של "הלל יפה" לקחה את יום המעשים הטובים, שיחול בתחילת אפריל, כמה צעדים משמעותיים קדימה. חבריה ארגנו למהלך השבועיים הקרובים פעילויות, מתנות, והתנדבויות שונות עבור קהילת המטופלים ועבור הצוות המטפל
28/03/2019

בתחילת אפריל יחול יום המעשים הטובים. עמותת הידידים של המרכז הרפואי הלל יפה החליטה שהשנה היא מרימה את הרף והרחיבה את פעילותה המבורכת, שכולה תרומה והתנדבות, במהלך כשבועיים, כמו גם במהלך יום המעשים הטובים עצמו, יתקיימו פעילויות שונות, אשר כולן תרומה למטופלי "הלל יפה", אך תוך מתן דגש לא מועט על רווחת הצוות המטפל. אז

 

מה בתוכנית, שמתחילה כבר השבוע? הרשימה המלאה לפניכם: 

  • הרכב קולי של ילדים תושבי ג'סר א-זרקא ומעגן מיכאל, שיגיע לשיר ברחבת הכניסה לבניין האשפוז. 
  • כ-250 ערכות טיפוח אישיות לגברים, שיחולקו לגברים המאושפזים במחלקות השונות, כולל במחלקות הפנימיות, הכירורגיות, האורתופדיות ועוד. 
  • כ-250 ערכות טיפוח אישיות שיחולקו לנשים מאושפזות, כולל לנשים במחלקה להריון בסיכון, בה מאושפזות לעיתים נשים זמן רב. 
  • טיפולי יופי לנשים (סידור שיער ומניקור) המאושפזות באגף נשים ויולדות על ידי מתנדבות שמגיעות מהיישובים הסמוכים לבית החולים. 
  • "סיירת קוסמים" – קוסמים שיגיעו להופעות במחלקות האשפוז השונות כגון ילדים, כירורגית, יולדות ועוד. 
  • כ-20 מגשי גבינות – מתנת "משק יעקובס", שיחולקו לצוותים במחלקות השונות ברחבי בית החולים, בדגש על מחלקות אשפוז. 
  • ארבעה ערבי קולנוע וגיבוש – שאורגנו במתחם היס פלנט בזכרון יעקב, אשר מיועדים לצוותי הרפואה ולכל עובדי המחלקות הפנימיות. 
  • כ-100 ערכות ייעודיות להורים שילדיהם מתאשפזים במחלקת הילדים. 
  • מתנות ייעודיות לצוות הפגייה ולהורים שילדיהם מאושפזים בפגייה. 
  • המשך פרויקט "הר המתנות" – למחלקת הילדים מגויסות מתנות נוספות עבור חדר המתנות לילדים שנחנך בדצמבר 2018, אשר במסגרתו מקבלים ילדים מאושפזים מתנות (פרויקט רב-שנתי). מתנות אלו נאספות ומחולקות על ידי תלמידי בתי ספר מקיסריה ומחוף הכרמל, אשר יגיעו גם לחלקן.

כמובן שכל הפעילויות נעשות בהתנדבות ותוך שיתוף של אנשים רבים, חברי הוועד המנהל של העמותה ואחרים. כל המתנות יחולקו על ידי "סיירת" מתנדבים, שתגיע במיוחד ל"מבצע" התרומה האדיר והמתוכנן ברחבי בית החולים.

 

יו"ר עמותת הידידים מר משה מורג: "במשך חודשים רבים תכננו וארגנו חברי העמותה את הפעילות המורכבת והמגוונת הזאת, מתוך רצון להעניק למטופלים ולמטפלים רגעים של שמחה ותשומת לב. לכל מקום שפנו חברי העמותה, התגייסו מיד כולם לטובת העשייה המבורכת הזאת. זו תחושה מדהימה להעניק מכל הלב וללא תמורה, ובעיקר כשמדובר בתרומה מהקהילה שלנו ל'קהילה שלנו'. אני מודה מקרב לב לכל מי שנתן, תרם ועסק בנושא, הן לחברי הוועד המנהל של העמותה והן לתורמים הרבים מכל היישובים, העסקים ומכל המגזרים".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד