הדר דף הבית בלי JCI

חדש ב"הלל יפה": מרפאה לספורטאים וללוחמים

בשורה טובה למי שהספורט הוא חלק בלתי נפרד מחייו – מרפאה ייעודית חדשה לפציעות ספורט, שבה משלבים כוחות מומחים מתחומי האורתופדיה, הדימות והפיזיותרפיה. המרפאה תספק שירות נוסף – טיפול בלוחמים
2/06/2019

למרפאה אחראי ד"ר יניב יונאי, רופא בכיר במחלקה אורתופדית ב', אשר השתלם בנושא פציעות ספורט בברצלונה, ספרד, בבית החולים Quiron Salud, אחד המרכזים המובילים באירופה בתחום פציעות ספורט. ד"ר יונאי גם שימש חלק מהצוות המטפל בספורטאים המובילים בעולם, ביניהם שחקני כדורגל מקבוצת ברצלונה, מנצ'סטר סיטי ועוד.

 

המרפאה עובדת בממשק הדוק עם שירות הפיזיותרפיה בראשותה של יעל קרבס-כהן, ובשיתוף עם צוות המומחים של מכון הדימות וצוות מרפאות החוץ.

 

"ספורטאים ולוחמים עומדים בפני אתגרים פיזיים ומנטליים קשים ביותר", מסביר מנהל המחלקה האורתופדית ב' ד"ר ירון ברקוביץ', שיזם את הקמת המרפאה עם קבלת תפקיד מנהל המחלקה, לפני כחצי שנה. "המשמעות היא, שאתגרים אלו מלווים, לעתים, בפציעות חריפות או כרוניות העלולות לפגוע בתפקודם. מדובר בפגיעות שעשויות להיות להן השלכות על עתידם. יש לציין כי לזמן זיהוי הפציעה וביצוע כל הבדיקות והטיפול המתאימים יש בכדי להשפיע על תפקוד הספורטאי, במיוחד אם מדובר במישהו שזה מקצועו, ובטח אם מדובר בלוחם צה"ל".

 

 


ד"ר יניב יונאי במרפאת הספורט בהלל יפה

 

 

למי מיועדת המרפאה ואיך מגיעים אליה?

 

מלבד ללוחמים ולספורטאים מקצועיים, המרפאה מיועדת גם לכלל העוסקים בספורט באופן אינטנסיבי.

 

הפנייה למרפאה דורשת הפניה של רופא הקהילה או רופא אורתופד והתחייבות של המבטח הרפואי (קופת חולים).

 

לקביעת תורים ומידע נוסף פנו למרפאה בטלפון 6742*.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד