הדר דף הבית בלי JCI

יו"ר הסוכנות יצחק הרצוג בביקור ב"הלל יפה"

יו"ר הסוכנות היהודית יצחק הרצוג ורעייתו מיכל סיירו השבוע במרכז הרפואי הלל יפה והתרשמו מהמחלקות והיחידות החדשות שנבנות בימים אלה בבית החולים
11/08/2019

הרצוג ורעייתו, שהגיעו מלווים במר דורון רובין, יו"ר "שותפות חדרה-עירון", ביקרו, בין היתר, בחדרי הצנתורים החדשניים והמודרניים, המושלמים בימים אלו עבור מערך הלב של בית החולים, וכן ביחידה החדשה לשבץ מוחי של המחלקה הנוירולוגית במתחמה החדש. עוד ביקרו במחלקת ילדים וזכו לסקירה רחבה של הנעשה בבית החולים בהיבטים השונים: תשתיות, בינוי, טכנולוגיות, שירות ועוד.

 

עוד נכחו בביקור חברי הנהלת בית החולים, יו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי מר משה מורג ומנהלת מחלקת ילדים ד"ר עדי קליין.

 

 

מימין לשמאל: יו
מימין לשמאל: יו"ר הסוכנות היהודית מר יצחק (בוז'י) הרצוג, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ, 
יו"ר עמותת הידידים מר משה מורג, והמנהל האדמיניסטרטיבי ד"ר אמנון בן משה במתחם חדרי הצנתור החדשים

 

 

במהלך הביקור נדון שיתוף הפעולה הקיים והעתידי של הסוכנות היהודית עם בית החולים בנושאי מחקר, רפואה ואחרים. מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ הסביר כי לבית החולים צרכים רבים למול אוכלוסייה שגדלה כל העת. כן סקר את שיתוף הפעולה הקיים עם רופאים מקהילות יהודיות בארה"ב, קשר מבורך שנוצר בשיתוף הסוכנות היהודית.

 

בסיום הביקור ציינו מר הרצוג ורעייתו: "מרשים מאוד לראות את ההתפתחות המואצת שעבר בית החולים בשנים האחרונות ומורגש הדגש המיוחד הקיים בו על אנשים ואנושיות בכל צדדי פעילותו". עוד אמרו כי חשוב מאוד להעביר את כל מה שזכו לראות בביקורם בכל הקהילות היהודיות בתפוצה ובכלל, וכי יסייעו לבית החולים ככל הניתן בעתיד.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד