הדר דף הבית בלי JCI

"התפתחות מחודשת"

המכון להתפתחות הילד, בשיתוף החברה הישראלית לרפואת ילדים התפתחותית והמחלקה להתפתחות הילד ושיקומו במשרד הבריאות, סיכמו יום עיון מוצלח בנושא מגמות וחידושים בתחום התפתחות הילד
11/09/2019

ביום העיון נכחו למעלה מ-170 איש ממקצועות הבריאות השונים, אשר זכו לשמוע הרצאות בנושאים מגוונים בתחום התפתחות הילד ממומחי המרכז הרפואי הלל יפה, ומומחים בתחום בקהילה, בקופות החולים ובבתי חולים עמיתים. ההרצאות כללו נושאים כגון חידושים בבעיות עמוד שדרה בילדים, הורות לילדים עם אוטיזם, חידושים בטיפול במחלות גנטיות, ההשפעה של המסכים על התפתחות הילד, סולנות וביטויה בגילאים שונים, ואיתור התעללות וזיהויה בילדים עם צרכים מיוחדים.

 

 


צוות המכון להתפתחות הילד עם נציגי משרד הבריאות וחיב"ה בפתיחת יום העיון

 

בפתיחת יום העיון ברך את הנוכחים ד"ר מוחמד מחאג'נה, מומחה בנוירולוגיה של הילד ומנהל המכון להתפתחות הילד של המרכז הרפואי הלל יפה, שצוותו היה אחראי לארגון הכנס.

 

בהמשך ברכו מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ, שציין כי בתחום התפתחות הילד נדרש סנכרון של גורמים רבים שכולם מסייעים לילד לגדול עם מעטפת תקינה ונכונה. לדבריו הצטרפה מנהלת המחלקה להתפתחות הילד ושיקומו במשרד הבריאות ד"ר הדר ירדני, שציינה כי תחום התפתחות הילד נדרש כל העת לתת שירות למספר הולך וגדל של ילדים בעלי רקע מורכב, עניין לא פשוט כלל, שנעשה במסירות רבה.

 

חתמה את היום הצגתם של אלרואי ודפנה אדרעי, נכי שיתוק מוחין, שחלקו את סיפורם האישי על התמודדותם בזוגיות ובמשפחה, הצגה מרתקת ומעוררת השראה.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד