הדר דף הבית בלי JCI

"והמצטיינים שלנו הם..."

בטקס המצטיינים השנתי הוענקו פרסי הוקרה לאלו שבלטו במיוחד בשנה החולפת. בתוכנית האמנותית: אמן חושים, שאמנם לא גילה למצטיינים את המספרים הזוכים בלוטו, אבל הצליח לשעשע את הקהל
25/11/2019

בטקס השנה חולקו פרסי הוקרה למצטיינים מהמחלקות: גסטרואנטרולוגיה, רפואה דחופה, היחידה לטיפול נמרץ כללי, אורתופדית א', השירות הסוציאלי, אגף נשים ויולדות, המחלקה הטכנית, היחידה לאונקולוגיה, פנימית ג', שירות הדיאטה ופנימית ב' – סה"כ 12 מצטיינים (ביניהם שני מצטיינים מקרב המתמחים – פרס חדש השנה) ושני צוותים מצטיינים.

 

את האירוע הנחה אמן החושים רועי זלצמן, ששעשע את הנוכחים בקריאת מחשבות, ניחוש מספרים ועוד.

 

המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי ד"ר אמנון בן משה, שפתח את האירוע בדברי ברכה, ציין כי המצטיינים מספרים את סיפורם של כלל עובדי בית החולים, הזדהות ארגונית, אכפתיות, דבקות במשימה, תחושת אחריות ושאיפה לטוב ביותר. המצטיינים מהווים מרקם אישי ומקצועי מיוחד הממחיש את איכות העשייה ושיתוף הפעולה בין התפקידים והמקצועות השונים, כנדבך בעשייה של בית החולים למתן טיפול ושירות מקצועי ואיכותי.

 

 


העובדים המצטיינים של הלל יפה עם הנהלת המרכז הרפואי. צילום: נמרוד גליקמן

 

מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ הדגיש כי להצטיין זה לעשות הרבה מעבר לנדרש, וכי המצטיינים הם אלו שרואים מה שכולם רואים, ובוחרים לעשות יותר ולהוסיף נדבך מצוינות נוסף. כמו כן, הזכיר כי תרומה של כל עובד ועובד מאפשרת קפיצה קדימה, לטובת המטופלים ומשפחותיהם, בוודאי בארגון שדבק במצוינות. שניהם הודו לעובדים המצטיינים על תרומתם המשמעותית לארגון.

 

במהלך הטקס, שאורגן על ידי המחלקה למשאבי אנוש, ברך גם יו"ר ועד מינהל ומשק מר אבי קוך בשם הוועדים, וכן מנהל יחידת הריאות במחלקה פנימית א' ד"ר מיכאל קוצ'וק, כנציג העובדים המצטיינים של שנת 2018.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד