הדר דף הבית בלי JCI

כאב כרוני? זוזו על זה!

סובלים מפיברומיאלגיה או כאבי גב כרוניים? פרויקט חדש משותף של מרפאת הכאב והשירות לפיזיותרפיה של הלל יפה מציע לסובלים מכאב כרוני לקחת חלק בקבוצה ייעודית לפעילות גופנית
2/02/2020

 

 

מדובר בקבוצה ייעודית שעיקרה (ושמה) - "תנועה כטיפול בכאב". הנחיית הקבוצה וההדרכה בה נעשות על ידי פיזיותרפיסטית מוסמכת, בעלת תואר ראשון בחינוך גופני – איריס גרונאו.

הסדנה מתמקדת בשיפור איכות החיים והתמודדות עם הכאבים באמצעות פעילות גופנית ותנועה ומיועדת לאנשים הסובלים מכאבים כרוניים כגון פיברומיאלגיה, כאבי גב כרוניים ועוד. היא תתקיים באופן קבוע בימי שני, בשעה 16:00.

 

"הרעיון לסדנה מתבשל כבר מספר חודשים מתוך הבנה וידע כי אחד המרכיבים החשובים בטיפול בכאב כרוני הוא פעילות גופנית, מסבירה מנהלת השירות הפיזיותרפי במרכז הרפואי הלל יפה יעל קרבס כהן, שיזמה את הקבוצה יחד ד"ר מדברי. "לכאב כרוני קיימים לא מעט מיתוסים ואמירות כגון: 'אם כואב סימן שנגרם נזק', 'כיפוף והרמה יחמירו את כאבי הגב שלי', 'אין פתרון לכאב הכרוני שלי ולבעיה התפקודית שיצר', וכדומה. אנחנו שומעים אותם הרבה מאנשים שסובלים מכאבים כרוניים. בקבוצה נדבר על המיתוסים השונים ונבצע תרגילי חיזוק, גמישות ועוד על מנת לשפר את הכוח והסבולת ולהיטיב את היכולת להתמודד עם הכאב".

 

חשוב לדעת שכמות המפגשים בקבוצה אינה מוגבלת. כל מפגש הוא בעלות סמלית של 40 שקלים בלבד.

 

על המעוניינים להירשם לסדנה להצטייד בהפניה מרופא המשפחה המאשר הצטרפות לקבוצת תרגול שמועברת על ידי פיזיותרפיסטית. כמו כן, אם המטופל נמצא במעקב אורתופד/ נוירולוג/ראומטולוג/נוירוכירורג יש להצטייד באישור גם מהם.

 

לפרטים ולהרשמה: שירות הפיזיותרפיה 04-7744567, 04-7744380,או בדוא"ל: [email protected]

 

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד