הדר דף הבית בלי JCI

אהבה ראשונה שנקטעה הסתיימה באהבה חדשה וילד

אף סופר לא היה יכול לחשוב על סיפור מצמרר שכזה: נישואיה הראשונים של הילה הסתיימו בטרגדיה כאשר בעלה נפטר בפתאומיות מדום לב. השבוע ילדה בהלל יפה בן מבעלה הנוכחי, בדיוק בתאריך הלידה של בעלה המנוח
16/02/2020

הילה אואד ניסטל בת ה-37 מחדרה התאלמנה לפני כארבע שנים מבעלה אייל ז"ל, שנפטר באופן פתאומי מדום לב. לזוג ארבעה ילדים, בני 15, 14 ותאומים בני 10. כשנה לאחר המקרה הכירה את מומו ניסטל, מאמן כדורגל בהפועל חדרה, כאשר רצתה לקנות כרטיסים למשחק הכדורגל של הקבוצה עבור ילדיה. ניסטל, ששמע על המקרה של הילה, העניק לה מיד שלושה כרטיסים ומאז נרקם הקשר בין השניים. לאחר שנתיים וחצי של עליות ומורדות, החליטו הילה ומומו למסד את הקשר והילה נכנסה להריון.

 

השבוע הגיעה הילה לחדר מיון נשים במרכז הרפואי הלל יפה, בשבוע 40 להריונה, עם פתיחה וצירי לידה. לאחר הערכת משקל, הוחלט להכניסה לניתוח קיסרי באופן מידי. מוקפת בבעלה מומו, משפחתם ומשפחתה של בעלה ז"ל, נכנסה הילה לניתוח קיסרי, שבסופו ילדה בן. הילה לא האמינה שדבר כזה יקרה לה, שתלד ילד מבעלה הנוכחי בתאריך הלידה של בעלה הראשון.

 


הילה, מומו ובנם הרך השבוע במחלקת יולדות במרכז הרפואי הלל יפה

 

הילה, מומו והמשפחה כולה התרגשו עד דמעות מהעובדה המצמררת שהתינוק נולד בתאריך הלידה של אייל, תאריך שהפך להיות כה רגיש וכואב למשפחה. "אין לי מילים להסביר את צירוף המקרים המיוחד הזה. אני מאמינה שאייל שלח לי מתנה ורצה שנמשיך לזכור אותו ולחגוג לו את יום ההולדת", אומרת הילה, ומוסיפה: "כנראה שהקשר ביני לבין מומו אינו מקרי. לא די בכך שבננו המשותף נולד בתאריך הלידה של בעלי ז"ל, גם תאריך הלידה של מומו הוא באותו התאריך של שני ילדי הגדולים".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד