הדר דף הבית בלי JCI

עובדת המעבדה המפתיעה של "הלל יפה"

אם תחפשו בימים הקרובים את השפית ד"ר נוף עתאמנה, יש סיכוי שתמצאו אותה במקום הכי פחות צפוי - מבצעת בדיקות במעבדת הקורונה של המרכז הרפואי הלל יפה
7/04/2020

בימים כתיקונם ד"ר נוף עתאמנה היא שפית ואשת קולינריה עסוקה מאוד, כמו גם חברה בעמותת הידידים של המרכז הרפואי הלל יפה, מזה מספר שנים. אבל ב"ימי קורנה", החליטה עתאמנה, בהתנדבות, לחזור לעיסוקה הקודם כד"ר למיקרוביולוגיה, ולסייע בביצוע בדיקות במעבדת הקורונה של המרכז הרפואי הלל יפה.

 

"הכול התחיל מזה שחברי העמותה שלנו התחילו במסע גיוס תרומות למחלקות הקורונה של הלל יפה, שכבר עובדות במלוא המרץ", היא מספרת. "תוך כדי הרמת טלפונים וניסיון לסייע בגיוס כספים, הבנתי שבעצם יש לי מיומנות שאני יכולה לסייע בה ושיש בה ערך רב. אחרי שאמרו לי שהוקמה מעבדת קורונה בבית החולים, הצעתי מיד את עזרתי. ההנהלה של הלל יפה התלהבה, וכך גם צוות המעבדה וד"ר שרית פרידמן, מנהלת המעבדה המיקרוביולוגית, ומשם הדרך כבר הייתה קצרה", היא מסכמת בחיוך רחב ואופייני.

 

תוך פחות משבוע כבר החלה עתאמנה חפיפה, ונכון לאתמול סימנה את יומה הראשון במעבדה, בהתנדבות מלאה, ותוך רצון עז לסייע לבית החולים לא רק בגיוס תרומות, אלא ממש פיזית, במיומנות ובתחום שהוא אחד הנדרשים ביותר בימינו.

 

ומה אומרים על זה ב"הלל יפה"? שם בעיקר גאים בחברת עמותת הידידים על היוזמה המפתיעה, ושמחים על העזרה לצוות המעבדה שעוסק גם הוא במלאכה "מסביב לשעון".

 

 


ד"ר נוף עתאמנה וד"ר שרית פרידמן במעבדת הקורונה של הלל יפה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד