הדר דף הבית בלי JCI

חוזרים לשגרה: הלל יפה חוזר לפעילות אלקטיבית במוכנות מלאה

המרכז הרפואי הלל יפה חוזר לפעילות אלקטיבית הכוללת ניתוחים שאינם דחופים ופתיחת מרפאות ויחידות, ביניהן יחידת ההפריה החוץ-גופית. חידוש הפעילות ייעשה תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות במלואן
4/05/2020

משרד הבריאות התיר לחדש את הפעילות האלקטיבית בבתי החולים בארץ לאחר הקפאתה בתקופה האחרונה, וזאת בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. המשמעות, תתאפשר חידוש הפעילות האלקטיבית בבתי החולים ובמוסדות רפואיים, תוך שמירה על הנחיות המיגון הנדרשות, כגון חבישת מסכה, מניעת התקהלות, שמירה על מרחק פיזי, ריווח תורים בין מטופל למטופל ועוד. חידוש הפעילות מתאפשר הודות לירידה בתחלואה מנגיף הקורונה.

 

המרכז הרפואי הלל יפה ערוך ומוכן לחזרה לפעילות וכבר מהיום החל בקביעת תורים וזימונים למרפאות, מכונים וניתוחים.

 

 


חוזרים לפעילות ביחידה להפריה חוץ-גופית

 

מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ ציין: "בית החולים ערוך ומוכן לחזרה לפעילות אלקטיבית, תוך שמירה והקפדה על הנחיות המיגון. כל מטופל שיגיע לקבל את שירותנו מחויב לחבוש מסכה ולשמור על מרחק בהתאם להנחיות, זאת לטובת בריאותם של המטופלים ושל אנשי הצוות הרפואי כאחד. כמו כן, בשלב זה תתאפשר כניסה של מטופל עם מלווה חיוני אחד בלבד, ללא כניסת מבקרים".

 

מנהלת היחידה להפריה חוץ-גופית ד"ר עינת שלום-פז, שחזרה לפעילות, ציינה: "יחידת ה-IVF ערוכה להתחלת טיפולים מיד עם החזרה לשגרה, תוך הקפדה על כל הנהלים. איננו רוצים לאבד עוד זמן יקר וכבר מהשבוע ניתן לקבוע תור לפגישה עם רופא וקבלה של תוכנית טיפול״.

 

יצוין עוד כי המחלקות והמתחמים הייעודיים לטיפול בחולי קורונה או חשודים לקורונה עדיין פעילים, אך נמצאים בהפרדה מוחלטת משאר מחלקות ויחידות בית החולים, כפי שהיה עד כה.

 

למידע וקביעת תורים, 6742*.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד