הדר דף הבית בלי JCI

"הלל יפה": נקי ובטוח

המרכז הרפואי הלל יפה הוכיח מגמה של שאיפה לאפס בכל הקשור לזיהומים נרכשים עקב הכנסת צנתר בשנה החולפת. כך לפי דו"ח של משרד הבריאות שבדק את הנושא
22/06/2020

לרוב, כשמקבלים ציון אפס אמורים להיות לא מרוצים, אבל בדו"ח שפורסם השבוע על ידי משרד הבריאות, לגבי מצב הזיהומים הנרכשים בבתי החולים הקשורים לקיום צנתר מרכזי, כיכב המספר אפס, וגרם לצוות המרכז הרפואי הלל יפה לחייך חיוך רחב ומרוצה.

 

הסיבה - ציון אפס, שנצפה שוב ושוב בגרפים, מעיד על כך שבבית החולים לא היו הידבקויות בחיידקים דרך צנתרים מרכזיים שונים, המהווים אתר כניסה לזיהומים חיידקיים מסכני חיים. גם נושא אלח דם (ספסיס) מסיבות אחרות, שנמדד ביחידות השונות לטיפול נמרץ, היה בשיעור השואף לאפס.

 

"מדובר בהישג רב משקל", מסביר בגאווה מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ, "הישג שהוא תוצר של מאמץ מתמשך למניעת זיהומים על ידי הצוותים האיכותיים שלנו – בטיפול נמרץ כללי, בפגייה (היחידה לטיפול נמרץ של היילוד) ובטיפול נמרץ לב. את אלו ליווה צוות היחידה למניעת זיהומים שלנו, שווידא כל העת שמקפידים על שמירת התנאים שהובילו אותנו להישג נהדר זה. אנו נעשה הכול על מנת לשמר הישג זה, וכן על מנת לדאוג לבטיחות וביטחון מטופלינו, בהיבט זה, כמו בהיבטים אחרים של מקצועיות ושירותיות".

 


היחידה לטיפול נמרץ במרכז הרפואי הלל יפה. אפס זיהומים

 


צוות היחידה לטיפול נמרץ

 


צוות הפגייה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד