הדר דף הבית בלי JCI

המרכז הרפואי הלל יפה מציג: התינוקות הראשונים של 2011

2/01/2011

את פני השנה הלועזית החדשה, שעוטרה בתאריך המיוחד 1.1.2011, זכו לקבל בחדר הלידה של הלל יפה 13 יולדות נרגשות ו-13 תינוקות טריים, שישה מהם ילדים בכורים להוריהם, כך שנוסף לתאריך המיוחד, הם צוותו ל"אחד" נוסף ויקר משקל בסדר המשפחתי.

 

ד"ר חיים דוד, אחראי חדר לידה ב"הלל יפה", סיפר כי ביום שישי בערב היה עומס רב הן במיון נשים והן במיון יולדות. "אינני יודע לומר אם הסיבה היא דווקא התאריך האטרקטיבי, אבל הצוותים שלנו לא נחו לרגע".

 

אורלי פרל, מקיבוץ שדות ים, היולדת הראשונה של 2011, שילדה את בנה הבכור מעט אחרי השעה 12 בלילה, מספרת שהתאריך המקורי ללידה היה 31.12.2010, וכי היא לא התאמצה "למשוך" את הלידה. "זה פשוט יצא ככה", היא אומרת, "אבל אני בהחלט מודעת לייחוד שבתאריך וזה כשלעצמו נחמד ומשמח".

 

כאמור, לחמש יולדות נוספות זוהי הלידה הראשונה והבן/הבת הבכורים, אך אף אחת מהיולדות לא ציינה כי הייתה לה שאיפה ממוקדת ללדת בתאריך המיוחד, אלא כי "זה פשוט תזמון חביב וסיפור נחמד עבור הילד בעתיד". מרבית היולדות הראשונות הינן תושבות חדרה ויישובי האזור כגון כרכור, כפר קרע ואחרים. עם זאת, הייתה גם יולדת אחת שהגיעה במיוחד מגבעתיים משום שביקשה ללדת קרוב לבית הוריה בבנימינה.

 

 

 
חלק מהיולדות ב-1.1.11


אורלי פרל ובנה הבכור 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד