הדר דף הבית בלי JCI

למקומות....סיעוד....צאו!

השנה האקדמית החדשה בבית הספר לסיעוד של הלל יפה החלה השבוע עם שיא נרשמים של 109 סטודנטים בקורס הסבת אקדמאים לסיעוד, המתווספים ללומדים בשנה האקדמית הרגילה
21/10/2020

109 הנרשמים נבחרו בקפידה מתוך 500 נרשמים לתוכנית הסבת אקדמאים לסיעוד. הללו מצטרפים, כאמור, לשלל תוכניות הלימוד הנלמדות בבית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה. מתכונת הלימודים, כנדרש בימים אלו, מותאמת ל"ימי קורונה", ותתנהל בחלקה הגדול בלימוד בזום, מלבד לימודים קליניים, תרגולים והתנסויות.

 

השנה, לאור הביקוש העצום לקורסי הסבת אקדמאים, ייפתחו באפריל שתי תוכניות הסבה. תוכנית הסבה רגילה, שבה לומדים שלושה ימים, מהשעה 8:15 עד 15:00, במשך שנתיים וחצי, וכן תוכנית הסבה המותאמת להורים לילדים ואנשים שעובדים אחר הצהריים. הלימודים בתוכנית זו יהיו עד שעה 13:00 ולמשך שלוש שנים.

 

 


סגל בית הספר לסיעוד של הלל יפה בפתיחת שנת הלימודים תשפ"א

 

המשמעות של פתיחת שנת הלימודים ב"ימי קורונה" היא, כמובן, קיום השיעורים על ידי הצוות המסור של בית הספר באמצעות זום, אבל מבלי להתפשר על התאמה והקפדה מקסימלית של התכנים הנדרשים, ותוך מתן תשומת לב אישית – כפי שנהוג בבית הספר לסיעוד מזה שנים.

 

ד"ר מירב בן נתן: "בשנה החולפת זכה בית הספר לסיעוד שלנו במקום הראשון בארץ מבין כל בתי הספר לסיעוד ב'תוכנית הכוכבים' של משרד הבריאות – מתוך 15 בתי הספר לסיעוד שהתמודדו. מדי שנה מספר המבקשים להירשם ללימודים בבית הספר שלנו רק עולה. אין ספק שלפרס יש יד בדבר, אולם הפרס הוא רק בונוס. לאווירה האמיתית השוררת בבית הספר, ליחס האישי ולרמת הלימודים יש את המשקל הכבד ביותר". עוד סיבה שמציינת ד"ר בן נתן היא העובדה שבשל נגיף קורונה המודעות לעבודתה המשמעותית והמרכזית של האחות עולה, וכן התרומה המבורכת של הביטחון הכלכלי והתעסוקתי. לא בכדי אנשים בוחרים ללכת ללמוד סיעוד, אשר מהווה כיום מקצוע נדרש ויוקרתי.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד