הדר דף הבית בלי JCI

"הלל יפה" מציג: חגיגת בת מצווה בהפתעה

ליה מזרחי מאושפזת מזה כשבועיים במחלקה כירורגית א', לאחר שעברה שלושה ניתוחים מורכבים. כוחות העזר במחלקה גילו שיש לה יום הולדת והחליטו, יחד עם מזכירת המחלקה והמרכז החינוכי במחלקת ילדים, לארגן לה מסיבת הפתעה מרגשת במיוחד
1/11/2020

בזמן שכל חבריה עסוקים בלימודי זום ובמתווה החזרה לבית הספר, ליה מזרחי בת ה-12 מכרכור מאושפזת מזה כשבועיים במחלקה כירורגית א' במרכז הרפואי הלל יפה, לאחר שעברה לא פחות משלושה ניתוחים מורכבים בעקבות התפוצצות אפנדציט.

 

עובדות כוח עזר במחלקה עדנה עזורה ונדא ג'ורבאן גילו שיש לליה יום הולדת 12 ומיד יידעו את מזכירת המחלקה נטלי פלאח. שלוש הנשים החלו לחשוב כיצד יוכלו לחגוג לליה את בת המצווה בתקופה מורכבת זו. מזכירת המחלקה נטלי פלאח פנתה למחלקת ילדים ולמרכז החינוכי בראשותה של עופרה אברג'יל, ויחד נרתמו כולם לחגיגה. בנוסף פנתה נטלי למספר זמרים בבקשה להפתיע את ליה בסרטון ברכה לרגל בת המצווה. הזמר בר צברי נרתם לבקשה ושלח ברכה מוקלטת מרגשת לליה.

 


ליה מזרחי עם צוות מחלקה כירורגית א' והמרכז החינוכי בחגיגת בת המצווה

 

בשעות הבוקר נכנס לחדרה של ליה צוות המחלקה יחד עם צוות המרכז החינוכי, שמלווה את ליה במשך כל תקופת אשפוזה מבחינה חינוכית, רגשית וטיפולית, עם בלונים, מתנות מחדר המתנות של "הלל יפה" ומתנות נוספות שקנו העובדות מכספן האישי, ועוגת מספרים מרשימה שהכינה עבורה מחנכת היסודי במרכז החינוכי דנה בויאנג'ו.

 

ליה התרגשה מאוד ואמרה: "הופתעתי מאוד מהמחווה של הצוות. לא ציפיתי בכלל שידעו שאני חוגגת היום בת מצווה ובטח שלא יביאו לי מיוזמתן בלונים, מתנות ועוגה. אין ספק שבחיים לא אשכח את יום ההולדת הזה".

 

האם חגית הודתה לצוות בהתרגשות רבה ואמרה: "זה לא מובן מאליו לקבל כזו אהבה ונתינה מצוות המחלקה והמרכז החינוכי, שעושים לילות כימים למען המטופלים המאושפזים. בתקופה זו של הקורונה, אני בטוחה שלא היינו יכולים לחגוג בצורה טובה יותר את בת המצווה מחוץ לבית החולים".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד