הדר דף הבית בלי JCI

משכן חדש למרפאת בריאות הנפש מבוגרים (מרכז שלו)

המרפאה הוותיקה של המרכז הרפואי הלל יפה תפעל מ-8 בנובמבר 2020 בבניין חדש במתחם הוילג' בחדרה, ותמשיך לתת מענה למבוטחי כל קופות החולים בכל הפלטפורמות, כולל שירותי רפואה אונליין
3/11/2020

שירותי המרפאה לבריאות הנפש למבוגרים, שניתנו עד כה במתחם בית החולים עצמו, הועברו מ-8 בנובמבר 2020 למתחם החדש, במסגרת ריענון ושיפור תנאי קבלת השירות. המרפאה תהיה מעתה בבניין במתחם קניון "מול החוף" (הוילג') בחדרה, ברחוב שכטמן 10.

 

המרפאה הוותיקה, בניהולה של ד"ר אלה לנדא, זכתה לריענון גם בשמה, ותיקרא מהיום גם "מרכז שלו". המרפאה תמשיך לפעול במתכונתה הרגילה אשר כוללת מענה למטופלי כל קופות החולים. בהתאם לרוח התקופה, ניתן גם שירות במתכונת אונליין (טלמדיסין) וכן טיפול נפשי שיחתי פרטני וקבוצתי באמצעות טיפול מרחוק.

 

מנהלת מערך בריאות הנפש של המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר אפרת סיטי אליפז: "הצוות המקצועי והמנוסה שלנו עומד לרשות הקהל בהתמודדות עם קשיי תקופה זו ובכלל. אנו רואים עלייה בתחלואה הנפשית ועל כן הקמנו צוות טיפול במצבי משבר, אשר נותן מענה בזמינות גבוהה. אנו שמים דגש על טיפול קבוצתי ומפתחים במקביל מספר קבוצות טיפוליות לשלל מצבים. נמשיך לשמור על רצף טיפול עם מערכות השיקום, הרווחה והטיפול באזורנו וכחלק ממערך בריאות הנפש במרכז הרפואי הלל יפה".

 

שעות פעילות המרפאה לא השתנו והן בימים א' עד ה', בין השעות 08:00 ל-16:00 מענה טלפוני: 04-7744835/6, דוא"ל: [email protected]

 

 


ד"ר אלה לנדא וד"ר אפרת סיטי אליפז בפתח המרפאה החדשה

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד