הדר דף הבית בלי JCI

דו"ח מדדי איכות: הלל יפה מוביל בטבלה

בדו"ח מדדי האיכות של משרד הבריאות שפורסם השבוע הוכיח המרכז הרפואי הלל יפה כי איכות ללא פשרות היא לפני הכול, כשמוקם בין ארבעת בתי החולים המובילים מבין בתי החולים הכלליים הגדולים
9/11/2020

אתמול פרסם משרד הבריאות את דו"ח דירוג מדדי האיכות במערכות בריאות בישראל, כפי שהעמיד לבדיקה בקרב כל בתי החולים בארץ. פעם נוספת, הוכיח המרכז הרפואי הלל יפה עמידה לא פחות ממצוינת במדדים שהוצבו בפניו. מדובר בדו"ח שמתייחס לשנת 2019, טרום עידן נגיף קורונה. בשנה זו עמד המרכז הרפואי הלל יפה היטב בדרישות המדדים והשיג ציון ממוצע של 9.97 מתוך 10. ציון זה העמיד אותו מבין המצטיינים בבתי החולים שהוגדרו כגדולים.

 

במסגרת הבדיקה נבדקו מדדים כגון ביצוע ניתוח שבר צוואר ירך תוך 48 שעות מזמן ההגעה, צנתור לב תוך פחות מ-90 דקות מהכניסה לבית החולים, הערכת כאב בחדר התאוששות, מתן טיפול אנטיביוטי בניתוח כריתת רחם, ניתוח קיסרי וניתוח קולון ועוד.

 

בבית החולים בירכו השבוע על ההישג המשמעותי, שהתווסף לנתוני עבר מצוינים בתחום זה. מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ: "אנו פועלים כל העת, בכל החזיתות – איכות ומקצוענות, חדשנות וטכנולוגיה וחווית השירות - על מנת לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלינו, לצד דאגה הן למשפחות המטופלים והן לצוות המטפל. הצוותים שלנו עושים עבודה לא פשוטה, בתנאים מורכבים לאור המשימות הרבות, אך התוצאות מדברות בעד עצמן. זו תמיד גאווה גדולה לגלות שמאמצינו זוכים להכרה. אני מאמין שעל אף נגיף הקורונה, נמשיך להגדיל ולעשות את המיטב למען המטופלים ובני משפחותיהם גם בשנים הבאות".

 


מצטיין. המרכז הרפואי הלל יפה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד