הדר דף הבית בלי JCI

שר החוץ גבי אשכנזי בביקור בהלל יפה

השר אשכנזי הגיע לפגישה וסיור במרכז הרפואי הלל יפה והתרשם עמוקות מהפעילות הענפה בבית החולים ומהאתגרים הרבים לאור נגיף קורונה ובכלל
1/12/2020

שר החוץ גבי אשכנזי הגיע לביקור במרכז הרפואי הלל יפה, שבמהלכו, מלבד סקירה קצרה שניתנה על ידי מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ, בנוכחות חברי ההנהלה של בית החולים, סייר גם במחלקות בית החולים השונות, שם עמד מקרוב על הפעילות המורכבת לאור נגיף קורונה ובכלל. בין היתר, סייר השר אשכנזי במחלקה למאומתי קורונה, ביחידה לטיפול נמרץ כללי ובמתחם לנשים ויולדות החשודות לקורונה. עוד שמע השר על תוכניות הפיתוח העתידיות בבית החולים, ביניהן, מבנה ממוגן חדש למחלקה לרפואה דחופה, בנייה של מבנים נוספים למחלקות הפנימיות ועוד.

 

 


השר אשכנזי מתרשם מהפעילות ביחידה לטיפול נמרץ כללי של הלל יפה

 

לשר היה חשוב לציין כי הצוותים עושים עבודה מסורה ונהדרת כל העת, באומרו: "העבודה שנעשית כאן מאוד משמעותית וצריך להגדיל את היכולות של בית החולים מבחינת בינוי, תשתיות ותקנים, בכדי לספק את צרכי האוכלוסייה באזור, שרק הולכת וגדלה. אני מקווה שבפעם הבאה שאבוא יהיו כאן עוד בניינים ומחלקות. הצוותים כאן מתמודדים עם מציאות לא פשוטה 24/7 ועושים עבודה חשובה ונהדרת. כל שנותר הוא להגיד: כל הכבוד!"

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד