הדר דף הבית בלי JCI

פעם שלישית - מקום ראשון

בית הספר האקדמי לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה זכה כמצטיין בתוכנית הכוכבים של משרד הבריאות מבין כל בתי הספר לסיעוד בארץ, בפעם השלישית ברציפות
3/12/2020

השבוע התבשרה מנהלת בית הספר האקדמי לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מירב בן נתן, כי בית הספר זכה כמצטיין בתוכנית הכוכבים (מודל התמרוץ) לבתי ספר לסיעוד בישראל לשנת 2019. זוהי הפעם השלישית ברציפות שבית הספר זוכה כמצטיין מבין 15 בתי ספר לסיעוד. הפרס ניתן על הטבעת חותם ערכי, מקצועי ואנושי בהכשרת דורות של אחים ואחיות במדינת ישראל, כאשר המצוינות הופכת לדרך חיים בקרבם.

 

המדדים שנבדקו היו בתחום הניהול, גיוס סטודנטים חדשים, הבטחת איכות ההוראה - עיונית וקלינית, אחוזי נשירה בקרב הסטודנטים וממוצע ציונים במבחן הרישוי הממשלתי.

 

ד"ר בן נתן סיפרה בהתרגשות: "אין ספק שהעבודה הקשה שאנו עושים באה לידי ביטוי בזכייתנו מדי שנה בפרס זה. אנו משקיעים מאמצים רבים כדי לשמור על רמת מצוינות גבוהה בהכשרת הדור הבא של אחים ואחיות לטובת העלאת איכות הטיפול במטופלים בישראל. לא בכדי באוקטובר האחרון פתחנו את שנת הלימודים האקדמאית עם תפוסה של 109 סטודנטים שבחרו לעשות הסבה מקצועית לסיעוד, ועוד נותרה רשימה ארוכה של ממתינים לקורס הבא".

 

ביום שני, 7.12.20, בשעה 16:00, יקיים בית הספר לסיעוד יום פתוח ב-ZOOM, לטובת המתעניינים בקורסי הסבה מקצועית. לפרטים נוספים >> 

 


בית הספר האקדמי לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד